Son Yaz Dizisi Reyting Sonuçları, İzlenme Oranları Nasıl?

Son Yaz Dizisi Reyting Sonuçları, İzlenme Oranları Nasıl?

Fox’un uzun süren tanıtımlar sonucunda 1 Ocak 2021 cuma akşamı ekrana gelen yeni dizisi Son Yaz Reyting sonuçları, izlenme oranları nasıl?

Karadayı, Poyraz Karayel, Hakan: Muhafız, Bir Başkadır gibi birçok dizideki oyunculuk performanslarıyla adından çok söz ettiren ve ettirmeye devam eden Funda Eryiğit, Leyla İle Mecnun dizisiyle hafızalara kazınan hem kamera önünde hem arka planda bir çok başarıya imza atan Ali Atay, Son zamanların yıldızı parlayan genç oyuncularından Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Son Yaz dizisi 1 Ocak 2021 cuma akşamı ekran macerasına başladı. Son Yaz dizisi Reyting sonuçları, izlenme oranları nasıl?

Son Yaz Dizisi Reyting Sonuçları, İzlenme Oranları Nasıl?

Son Yaz dizisiyle birlikte başlayan diğer bir yeni dizi ise Akıncı olacak. Akıncı ve Son Yaz dizileri arasında nasıl bir Reyting savaşı yaşandı? İzleyici merak ediyor. Son Yaz dizisi çok kaliteli bir oyuncu kadrosu ve güzel bir ekiple çalışıyor. Hem oyuncular hem de yapım şirketi dizinin hikayesine çok güveniyor. Son Yaz dizisinin cuma akşamını kendisine yayın günü olarak seçmesi büyük cesaret. Çünkü cuma akşamları yayınlanan programlar çok güçlü ve zorlu rakipler.

Son Yaz dizisi aynı gün aynı saatte Farklı kanallarda ekrana gelen, Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Ramo, Payitaht Abdülhamid ve Akrep dizileriyle birlikte ekrana gelecek. Bu kadar güçlü ve kalıplaşmış izleyici kitlesine sahip Diziler arasından kendisine iyi bir yer edinebildi mi? Son Yaz dizisi ilk bölümü ile 5 üzerinde bir Reyting almayı başaracak. Dizide Alperen Duymaz ve Ali Altay’ın yer alıyor olması büyük avantaj. Ancak zirvede ya da ilk 3 başarılı yapım arasında yer alacağını düşünmüyoruz.

03 Medya’nın Fox için hazırladığı Son Yaz dizisinin senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgenç ve Cenk Boğatur’ün birlikte kaleme aldığı Son Yaz dizisi reyting sonuçları, İzlenme oranları nasıl sorularının yanıtını sizler için yanıtladık. Son Yaz dizisi için daha Farklı bir gün tercih edilebilirdi. Çünkü cuma akşamı yayınlanan projeler izleyicisinin vazgeçmeyeceği uzun süredir ekranda olan Diziler. Kanalın bu büyük riski alması projeye çok güvendiğini gösterse de aynı hatayı Çocukluk dizisiyle de yapmıştı.

 

<<Son Yaz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler