Son Yaz Dizisi Yağmur Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Son Yaz Dizisi Yağmur Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Fox Tv’nin merakla beklenen Son Yaz dizisi oyuncuları merak ediliyor. Son Yaz dizisi Yağmur kimdir, Hafsanur Sancaktutan kimdir? detaylar haberimizde.

Fox Tv nin en iddialı yapımlarından olacak Son Yaz dizisi çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başladı. Çekimler İstanbul’dan sonra İzmir Çeşme’de devam edecek. Yapımını O3 Medya’nın yapımcılığını ise Saner Ayar’ın yaptğı dizide yönetmen koltuğunda Burak Arlıel oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur isimleri üstleniyor.

Yakında Fox Tv’de başlayacak olan Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Ayrıca Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden değerli oyuncular kadrosunda bulunuyor.

Son Yaz Dizisi Yağmur Kara Kimdir, Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Son Yaz dizisinin konusu; idealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Dizideki Yağmur karakteri ile ilgili tam olarak bilgi verilmese de Alperen Duymaz’la başrolü paylaşacaklarını biliyoruz. Yağmur dizide Akgün (Alperen Duymaz)’ün sevdiği kız olacak. Bakalım Yağmur tehlikeli ve sorunlu olan Akgün’ün hayatına nasıl girecek. Herşey alabora olmuşken bir aşk mı doğacak? Tüm bu kargaşa da Yağmu Akgün’ün yanında mı olacak? Karakterle ilgili bilgiler netleştikçe sayfamızda paylaşacağız.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 İstanbul doğumludur. Hafsanur Sancaktutan boyu 1.64 metre 54 kg ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra ilk olarak 2017 yılında Cappy reklam filminde oynamıştır. Ardından Türk Telekom reklamlarında oynamıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile yaşamıştır. Ardından aynı yıl Servet dizisinde oynayan oyuncu son olarak 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde başrolü oynamıştır. İcon Talent ajansa kayıtlıdır.

 

<<Son Yaz Dizisinin tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler