Son Yaz Final Mi Yapacak? Reytingleri Neden Düşük?

Son Yaz Final Mi Yapacak? Reytingleri Neden Düşük?

1 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle ekrana gelen Son Yaz dizisi erken final mi yapacak? Reytingleri neden düşük? Merak edilenler haberimizin devamında.

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı ve o3 Medya imzası taşıyan Son Yaz dizisi yayın hayatına giriş yaptı. Cuma akşamı ekrana gelen dizinin 3 ortalama bir Reyting alarak 13. Sırada yer alması büyük hayal kırıklığı yaşattı. Bu durum akıllara Son Yaz dizisi final mi yapacak, reytingleri neden düşük sorularını getirdi.

Son Yaz Final Mi Yapacak? Reytingleri Neden Düşük?

Son Yaz dizisinin bu kadar düşük Reytingle başlangıç yapmadı beklenen bir durum değildi. Çünkü dizinin tanıtımları, fragmanları ve reklamları iyi yapıldı. Ayrıca başrol oyuncuları arasındaki uyum çok beğenildi. Diziyi seyrettikten sonra bir kez daha Alperen Duymaz’ın yıldızı parlayan genç bir oyuncu olduğuna karar verdik. Fakat hiç biri dizinin ilk 5 proje arasına girmesi için yeterli olmadı.

Son Yaz dizisinin Akıncı dizisinin sadece yarısı kadar izlenmiş olması ise Türk seyircisinin yeniliklere açık olduğunu gösteriyor. Aslında herkes Akıncı dizisinin düşük reytingler alacağını düşünürken seyirci şaşırttı. Akıncı dizisi ve Son Yaz dizisi aynı gün aynı saatlerde ekrana geldi ve Akıncı Total grubunda 6 üzerinde Reyting alırken Son Yaz dizisi 3 ortalama bir reytingle vasat bir başlangıç yaptı. Keyif veren bir dizi olan Son Yaz neden düşük Reyting aldı, bu reytingler dizinin erken final yapmasına sebep olur mu?

Son Yaz dizisinin akıbeti ilerleyen haftalarda belli olacak. Çünkü bu hafta yılbaşı nedeniyle Arka Sokaklar ve Ramo dizilerinin yeni bölümleri yayınlamadı. Bu iki dizinin izleyicisi Akıncı ve Son Yaz dizisine bölündü. O yüzden Akıncı Dizisi ve Son Yaz dizisinin asıl reytingleri 8 Ocak akşamı açıklandıktan sonra belirlenecek. Aksiyon severler Akıncı dizisini tercih ederken daha çok romantik ve dram ağırlıklı seven izleyici Son Yaz dizisini tercih edecek.

 

<<Son Yaz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>> 

Etiketler