Son Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Kim?

Son Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Kim?

Fox Tv’nin yeni dizisi Son Yaz yeni yılın ilk gününde izleyici ile buluşuyor. Dizideki oyuncular merak edilmeye başlandı. Son Yaz Naz Yaman kimdir, Yasemin Yazıcı kim? haberimizde.

Fox Tv erken final yapan dizilerin yerini daha bomba projelerle doldurmaya çalışıyor. Yeni yıla yeni projelerle devam etmek isteyen Fox Tv yeni dizilerini ekrana getirmeye başlıyor.

Son Yaz dizisinin konusu; idealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Son Yaz Naz Yaman Kimdir, Yasemin Yazıcı Kim?

Dizide Naz Yaman, Emel ve Metin’in tek kızı ve Yağmur’un kuzenidir. Cesur, şımarık, tatlı, şıpsevdi, eğlenceli, dışa dönük, maceracı, heyecanlı, gözü yükseklerde, özgüveni yüksek, kıskanç, neşeli, iddialı, popüler, çocuksu ve çok güzel bir kızdır. Annesinin baskısından rahatsız ama babasına çok düşkündür. Üniversiteye başlayıp, özgürlüğüne kavuşacağı zamanı iple çekiyor. Geleceğine dair büyük umutları var ve her şeyin en iyisine kendisinin layık olduğunu düşünüyor.

Nasıl göründüğüne çok önem veriyor. İnstagram kızı… Küçük çapta bir influencer… Elinden telefonu düşmüyor. Modayı yakından takip ediyor. Markalar Naz’ın reklamını yapması için ona ürünlerini gönderiyorlar. Düzgün ve iddialı fiziği sayesinde giydiği her şeyi kendine yakıştırıyor. Online alışveriş tutkunu.

Yasemin Yazıcı Kimdir?

Yasemin Yazıcı, 8 Eylül 1997 İstanbul doğumludur. İngiltere de London School of Economics’de Antropoloji eğitimini tamamlayan Yasemin Yazıcı, Türkiye’ye döndükten sonra tiyatroya yönelmiş birçok oyunda sahne almıştır. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’da devam etmiştir. Gaye Sökmen ajansına kayıtlıdır.

 

 

<<Son Yaz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi müzikleri ve çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler