Survivor 2021 10 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı kim?

Survivor 2021 10 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı kim?

Survivor 2021 yayın hayatına hızlı bir giriş yaptı. Survivor 2021 10 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Hangi Takım? Eleme adayı kim?

Yarışma başlar başlamaz oyuncular daha adalarına adapte olmadan zorlu parkurlarda ödül oyunu için mücadele verdiler. İlk ödül oyununu kazanan takım ünlüler oldu. Ardından akşam oynanan 2. ödül oyununu ise kazanan takım gönüllüler oldu. İki takım da ilk galibiyetini aldı. Melis en yüksek başarıyı göstererek 3/3 yapmayı başardı. Fakat bununla bitmedi akşam sürprizlerle dolu konsey yaşandı.

Survivor 2021 10 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı kim?

Gönüllüler Takımından bir kadın oyuncu ünlüler takımına geçiş yapacak. Bu değişiklik açık oylama ile gerçekleşecek. Gönüller takımı aralarından kimin gideceğine kendileri karar verecekler en fazla oyu alan kişi ise artık Ünlüler takımında mücadele verecek. Şimdi ise herkes Survivor 2021 10 Ocak dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu merak ediliyor.

Survivor 2021 her yıl olduğu gibi bu yılda Acun Ilıcalının adaya iddialı girişi ile gerçekleşti. Gönüllüler ve ünlüler karşılıklı mücadelelerini zorlu parkurda verdiler. Ufak sakatlanmalar da meydana geldi. Yarışmacılar arasında bu sezona damga vuracak isimler olduğu ilk bölümde meydana geldi. İki ödül oyununun sonucunda ünlüler mi güçlü gönüllüler mi güçlü sorusu yanıtsız kaldı. Takımların beraberliği bu konuda izleyiciyi kararsız bıraktı. Survivor 2021 10 Ocak pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Hangi takım? Eleme adayı kim?

Dünkü konseyde Gönüllüler takımından ünlüler takımına oy çokluğu ile geçen isim İlayda oldu. Gönüllüler takımdan Sancakay, Aleyna,Hanzade, Sena, Ayşe, Emin, Poyraz, gibi güçlü isimler, ünlüler takımından İsmail, Batuhan, Hayrettin ve Öykü Çelik gibi iddialı isimlerin mücadelesini izlemek büyük bir zevk olacak. Dokunulmazlık oyunu için bütün yarışmacılar büyük bir efor sarfedecek. İlk haftalardan elenmek istemeyen yarışmacılar her şeyini ortaya koyacak. Dokunulmazlık oyunlarının önemi her zaman ödül oyunlarından daha fazla. Bu yüzden yarışmacılar daha motive şekilde parkura çıkıyorlar. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanacağı duyumunu aldık.

 

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 9 Ocak ödül oyunu kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler