Survivor 2021 11 Ocak Yarışmaya Devam Edemeyen Kim? Kim Diskalifiye Oldu?

Survivor 2021 11 Ocak Yarışmaya Devam Edemeyen Kim? Kim Diskalifiye Oldu?

Survivor 2021 11 Ocak yarışmaya devam edemeyen kim? Kim diskalifiye olacak? Herkes 11 Ocak akşamı ada konseyini bekliyor. Kırmızı alarm durumu ne, yarışmacıları neler bekliyor?

Survivor 2021 11 Ocak pazartesi akşamı yarışmacılar önce ödül oyunu ardından da dokunulmazlık oyununu oynayacak. Dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden takım eleme adayı belirleyecek. Eleme adayı belirlenmeden önce Acun Ilıcalı’nın önemli bir açıklaması olacak. Acun kırmızı alarm durumu olduğunu söyledi. Peki bu kırmızı alarm durumu ne? Yarışmacılardan birinin kaderini belirleyecek açıklama ne olacak? Survivor 2021 11 Ocak yarışmaya devam edemeyecek olan kim? Kim diskalifiye olacak?

Survivor 2021 11 Ocak Yarışmaya Devam Edemeyen Kim? Kim Diskalifiye Oldu?

Yarışmanın 10 Ocak pazar akşamı yayınlanan Bölümünde eleme adayı olarak belirlenen isim Sena oldu. Sena ve Uğurtan arasında yaşanan çekişme sonucunda 6 oy alarak ilk gitme adayı Sena oldu. Sena arkadaşlarına kızgın olmadığını söylese de röportaj sırasında duygusal anlar yaşadı. Survivor macerasına başlar başlamaz veda etme ihtimalinin olması kim olsa çok üzer. Ama  herkesin merak ettiği asıl konu yarışmaya veda etmek zorunda kalacak kişi kim olacak? Survivor 2021’in ilk diskalifiyesi kim?

Survivor 2021 11 Ocak yarışmaya devam edemeyecek olan ismin gönüllüler takımından sevilen bir yarışmacı olduğunu biliyoruz. Kırmızı alarm olarak bahsettiği konunun sonunda adaya ve hayallerine kısa sürede mecburen veda etmek zorunda kalan kişi kim? Bu kişinin Reşat olduğunu öğrendik. Fakat üzülen herkes gönüllüler takımında olduğu için bu ismin  Emin olması bekleniyor. Emin’in sosyal medya hesabından yaptığı küfürlü ve hakaret içerikli mesajları ortaya çıkmıştı.

Survivor 2021 11 Ocak pazartesi Acun Ilıcalı’nın kırmızı alarm olarak açıkladığı ve ardından  yarışmaya devam etmesi mümkün olmayan kişinin Emin dışında başka birinin olma ihtimali ise Cemal Hünal. Cemal Hünal ya da Emin yarışmaya erken veda edecek isimler olabilir.

 

<<Survivor 2021 11 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ekstra neden yok, ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Panorama neden yok, ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler