Survivor 2021 12 Ocak Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor 2021 12 Ocak Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor 2021 merakla bekleyen izleyici tarafından ilgiyle karşılandı. Survivor 2021 12 Ocak kim elendi kim gitti? Adaya ve hayallerine veda eden ilk isim kim?

Yarışmanın 9 Ocak Cumartesi akşam başlamasıyla yüksek izlenme payına sahip oldu. Bir çok başarılı dizi projesini geride bırakarak zirvenin sahibi oluyor. Survivor 2021’in ilk eleme final gecesi 12 Ocak akşamı yaşanıyor. Öncesinde 3. Dokunulmazlık oyunu oynandı ve 3 eleme adayı arasından en düşük oyu olan yarışmacı adaya veda edecek. Şuan için iki dokunulmazlık oyununu üst üste kaybeden gönüllüler takımından Sena ve Uğurtan Dora potada. Survivor 2021 12 Ocak ilkelenen kim olacak? Kim gidecek?ol merak ediliyor.

Survivor 2021 12 Ocak Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor 2021 bu zamana kadar yapılan tüm Survivor’lardan daha zorlu ve meşakkatli parkurlardan oluşuyor. Özellikle 14 Ocak akşamı oynanan ödül oyununda yarışmacılar çamurlu bir parkurda kıran kırana bir mücadele verdi. Önce ödül oyunu için ardından 3. Dokunulmazlık oyunu için parkurda adeta savaş verdiler. Survivor 2021 12 Ocak salı akşamı oynanan ödül oyununu kazanan ünlüler oldu.

Ardından gerçekleşen ve telafisi olamayan Dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım yine ünlüler oldu. Bu akşam gerçekleşen eleme finalinde adaya ve hayallerine bu kadar erken veda eden isim Sena olacak. Henüz 18 yaşında olan Sena arkadaşları tarafından ilk eleme potasına gönderilen isim olmuştu. Ayrıca Surivor 2021’in ilk diskalifiyesi de Reşat mı olacak? Bu soru da bu akşam yanıtını bulacak.

Survivor 12 Ocak kim gitti kim elendi, Survivor 2021’in ilk vedası kim tarafından olacak? Sorularını sizler için yanıtladık sizler de yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Survivor 2021 haftanın 5 günü ekrana gelmeye ve izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam edecek.

 

<<Survivor Reşat diskalifiye olacak mı öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 11 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler