Survivor 2021 14 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 14 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 Perşembe akşamı ödül oyunu ile izleyici karşısına çıkacak. Survivor 2021 14 Ocak ödül oyununu kim kazandı, hangi takım?

Survivor perşembe akşamı oynanacak ödül oyununa gelmeden önce salı akşamı yaşanan eleme heyecanını hatırlayalım. Gönüller takımı üst üste yenilgiler almaya devam ediyor. Salı akşamı O ünlüler bir gönüller takımı kıyasıya bir mücadele için oyun alanında yerlerini aldılar. Her zaman olduğu gibi bir çok zorlu aşamanın bulunduğu O bir parkur kurulmuştu. Hem hızın hem de iyi atış tekniğinin gerektiği yarışmada takımlar çok zorlandı.

Survivor 2021 14 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 çok zor parkurlarla sezona başladı. Gönüllüler takımı  bütün yarışlarda başa baş bir mücadele verdi. Ancak kaybeden yine gönüllüler oldu. Yarışmaya damga vuran iki isim ise ünlüler takımından Meryem ve Öykü Çelik oldu. Meryem çıktığı 4 oyunun üçünü alırken Öykü 2 oyunun 2 sini de başarıyla tamamladı.

Takımlarına sayılar kazandırdı. Ardından eleme ve veda için konsey toplandı. Ve yarışmaya en erken veda eden isim maalesef Sena oldu. Henüz 18 yaşında olan ve yarışmaya büyük umutlarla gelen Sena ne yazık ki en az oyu alan gitme adayı olarak yarışmadan elendi.

Şimdi merak edilen Survivor 2021 14 Ocak ödül oyunu kim kazandı sorusu. Survivor’da yarışmacılar için önemli oyunlardan biri olan ödül oyunu oynanacak. Ödül oyununu kazanan takım ünlüler olacak. Ünlüler ödülün sahibi olurken gönüllüler yine kaybetmenin verdiği moral bozukluğunu yaşayacak.

 

<<Survivor Reşat neden yok, elendi mi öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 12 Ocak kim elendi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler