Survivor 2021 17 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı Kim?

Survivor 2021 17 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı Kim?

Survivor 2021 Tüm heyecanıyla yayın hayatına devam ediyor. Survivor 2021 17 Ocak  dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayı kim?

Ünlüler ve gönüllüler takımının kıran kırana verdiği parkur mücadelesi sonucunda kazanan takım kim oldu? 17 Ocak oynanan dokunulmazlık oyunundan önce dün yapılan karşılaşmaları ve ada konseyini değerlendirelim. Yarışmacılar önce ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Ödül oyununu başa baş bir mücadele Sonunda kazanan takım yine ünlüler oldu. Gönüller takımı son beş ödül oyununun hiçbirisini kazanamadı. Market ödülünü de kazanamayan gönüller takımı büyük bir hüsrana uğradı.

Survivor 2021 17 Ocak Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Eleme Adayı Kim?

Survivor 2021 16 Ocak  cumartesi akşamı yayınlanan bölümde ödül oyununun ardından takımlar dokunulmazlık oyunu için tekrar beachte yerini aldılar. Bu sefer sadece güce dayalı bir parkur kurulmuştu. Yarışmacılar bir kadın ve bir erkek olmak üzere iki takımdan ikişer kişi olacak şekilde toplam dört kişi yarıştı. Güce dayalı bu oyunda kazanan takım açık ara bir farkla gönüller takımı oldu. Gönüller takımı uzun süre sonra bir yarışma kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Şimdi herkes survivor 2021 17 ocak Pazar akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunu merak ediyor?

Survivor 2021’de dün akşam ada konseyinde yarışmacılar eleme adayini belirlemek üzere toplandılar. Ünlüler takımı yaptıkları gizli oylama sonucunda en fazla oyu İlayda Şeker’e verdiler. Gönüllüler takımından ünlüler takımına oylamayla geçen İlayda yine bir oylama sonucunda en fazla oyu alarak bu sefer de eleme adayı oldu.

Survivor 20 2117 Ocak dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler olacak. Çünkü parkur geçtiğimiz hafta ünlüler takımının her defasında kazandığı aşamalara çok benziyor. Ünlüler takımı kendilerine bakan parkuru kazanarak bu sefer eleme adayı belirleme stresini gönüllülere yaşatacak. Gönüllüler takımı ise eleme adayı olarak büyük ihtimal Hanzade’yi çıkaracak. Survivor 2021 17 Ocak dokunulmazlık oyunu izleyenleri ekrana kilitleyecek.

 

<<Survivor Steven ve Çağrı neden kavga etti öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 12 Ocak kim elendi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler