Survivor 2021 18 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 18 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Tv8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 18 Mart perşembe ödül oyunu kim kazandı? Hangi takım?

Salı akşamı yayınlanan veda konseyinin ardından akıllarda 18 Mart Perşembe akşamı oynanacak ödül oyununu kim kazandı sorusu var. Öncelikle salı akşamı kıran kırana oynanan iletişim Ödülü izleyenleri ekrana kilitledi. Başa baş  bir mücadele yaşandı. Gönüllüler takımı üstünlüğü uzun süre elde tuttu fakat ünlüler büyük bir hırsla durumu 9-8 öne taşıdı. Zorlu ve çok aşamalı bir parkurda çok zorlanarak mücadele ettiler. Ve gönüllüler takımından Steven’in kazanmasıyla bayrak oyununa kaldı.

Survivor 2021 18 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 18 Mart ödül oyununu kim kazandı bu iki takım için de büyük önem taşıyor. Açlığın verdiği rehavet ile hem çok yorgun hem de çok bitkin olmalarına rağmen kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz. Müthiş bir yemek ödülü için karşılıklı sıkı bir savaş verilecek. İki takımın yarışmacıları da bu konu da her şeyini ortaya koyacak.

Survivor 2021 18 Mart perşembe akşamı ödül oyununu kazanan takım aldığımız duyumlar doğrultusunda Ünlüler takımı olacak. Ünlüler takımı lezzetli bir yemeğin ardından adalarında bir sonraki ödül oyunu için bekleyecek. Gönüllüler takımı ise yine kaybetmenin verdiği üzüntüyle adasına dönecek.

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

Etiketler