Survivor 2021 23 Şubat Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor 2021 23 Şubat Kim Elendi? Kim Gitti?

Survivor bütün heyecanıyla devam ediyor. Yarışmaya her hafta bir isim veda ediyor. Survivor 2021 23 Şubat kim elendi? Kim gitti?

Ocak ayının ilk haftası ekrana gelen ve her hafta birinin vedasıyla sonuçlanan Survivor’da bu hafta yine bir veda konseyi yaşanacak. Artık tüm yarışmacıların adaya adapte olduğu ve gitmemek için her şeyini ortaya koyduğu Survivor 2021 23 Şubat kim elenecek? Kim gidecek?

Survivor 2021 23 Şubat Kim Elendi? Kim Gitti?

Geçtiğimiz hafta yaşanan haftanın finalinde adaya sürpriz bir şekilde veda eden isim Hayrettin olmuştu. Ünlüler kaybettikleri 2 dokunulmazlık sonucunda kendi aralarında yaptıkları oylamada 2 kişiyi potaya gönderirken sms oylamasında birinci olan Batuhan da birinin ismini vermiş ve bu 3 kişi arasından adaya en az oy alan Hayrettin veda etmişti. Ünlüler takımında yapılan performans sıralamasında en düşük isimler arasında olan Hayrettin’in elenmesi takımın başarısını etkilemeyecektir.

Survivor 2021 hem psikolojik hem de fizyolojik bir savaş. Yarışmacıların kazanmak için her şeyini ortaya koyduğu resmen tüm zorluklara rağmen mücadeleyi elden bırakmadığı bir platform. Her şeye rağmen orda kalabilmek için her türlü kulis yapılıyor. Kimi zaman en yakın arkadaşlarının ismini yazarken kimi zaman güçlü rakipler de yazılabiliyor.

Survivor 2021 23 Şubat akşamı yapılacak olan eleme konseyinde adaya veda eden isim aldığımız sağlam bilgiler doğrultusunda Yiğit olduğunu öğrendik. Geçtiğimiz hafta eleme adayı olan  bu hafta da ismi yazılan yarışmacı olacak. Yalnız potaya girse dahi asla performansından bir şey kaybetmeden takımı için mücadele veren bir isim. Survivor 2021 23 Şubat kim elendi kim gitti?

Survivor 2021 23 Şubat yayınlanacak bölümde yine hüzünlü bir veda yaşanacak. Artık yarışmacılar kadar izleyiciler de elenen yarışmacılara üzülüyor. Acun Ilıcalı’nın başarılı sunumuyla yayınlanan Survivor her yıl olduğu gibi bu yıl da çok heyecanlı ve başarılı bir şekilde ilerliyor. Sizin favori yarışmacınız kim?

<<Survivor 2021 çalan şarkılar, müzikler görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

Etiketler