Survivor 2021 9 Ocak Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ünlüler Takımına Kim Geçti?

Survivor 2021 9 Ocak Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ünlüler Takımına Kim Geçti?

Milyonların beklediği Survivor 9 Ocak cumartesi akşamı başlıyor. Survivor 2021 9 Ocak ödül oyunu kim kazandı? Ünlüler takımına kim geçti?

Ünlüler ve gönüllüler ilk parkur mücadelesini cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümüyle verdiler. 9 Ocak cumartesi ilk ödül oyunu nefesleri kesti. Peki Survivor 2021 9 Ocak ödül oyununu kim kazandı hangi takım kazandı? Survivor 9 Ocak akşamı ilk bölümde yaşananlar çok merak ediliyor. Ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. İlk ödül oyununu ünlüler kazandı. 5-1

Survivor 2021 9 Ocak Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ünlüler Takımına Kim Geçti?

Kendilerini göstermek isteyen iki takım da her şeyini ortaya koydu. İlk oyun olmasına rağmen çok zorlayıcı bir parkurdu. İlk sakatlanma gönüllüler takımında yaşadı. Yarışmanın akşam saatlerine sarkması ve havanın kararması da yarışmacıları çok zorladı. Ayrıca 9 Ocak Cumartesi akşamı gönüllüler takımından bir kadın yarışmacı ünlüler takımına geçecek. Bu ismin kim olduğu merak ediliyor.

Survivor 2021 gönüllüler ve ünlüler takımları yine birbirinden iddialı ve güçlü isimlerden oluşuyor. Geçen yıl sakatlanan ve diskalifiye edilen Meryem bu yıl fırtına gibi geldiğini tanıtım fragmanında açıklamıştı. Şimdi performansını izleyerek göreceğiz. Survivor 2021 9 Ocak cumartesi ödül oyununu kazanan takım ünlüler olacak. Batuhan ve İsmail Balaban’ın performansları ilk oyuna göre oldukça iyiydi.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Survivor yarışması pandemi  dezavantajını avantaja çevirdi. Bütün dizilerin çekimleri durdurulmuş ve yeni bölümleri yayınlanmadığı için herkes kendisini Survivor izleyicisi olarak bulmuştu. Bu yıl da yasaklar nedeniyle vatandaşlar vakitlerini evde geçirecekleri için Survivor 2021 yine izlenme rekorları kıracak. Survivor 2021 9 Ocak’ta başlayan ekran macerası büyük bir merakla bekleniyor.

Acun Ilıcalı ilk ödül oyununun sunuculuğunu kendisi üstlenecek. Bol kaoslu, bol rekabetçi ve bolca mücadelenin yaşanacağı heyecanlı bir sezon olacak. Kadın yarışmacılar kendi aralarında erkek yarışmacılar kendi aralarında kıyasıya bir mücadele verecek. Biz oynanan tüm oyunların sonuçlarını herkesten önce sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımını görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımını görmek için tıkla>>

Etiketler