Survivor 2021 Acun Adaya Neyle Giriş Yaptı? Aracın Adı Ne?

Survivor 2021 Acun Adaya Neyle Giriş Yaptı? Aracın Adı Ne?

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen Survivor 9 Ocak Cumartesi günü ekrana geldi. Her sene merak edilen Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı, aracın adı ne haberimizde.

Survivor 2021 9 Ocak Cumartesi günü Tv 8 ekranlarında ilk bölümüyle başladı. Öncelikle yarışmacılar İstanbul’dan Dominik’e  geldiler oradan adanın yakınından yüzerek adaya ulaştılar.

Survivor 2021 Acun Adaya Neyle Giriş Yaptı? Aracın Adı Ne?

Her sene olduğu gibi bu senede en çok merak edilen Acun’un adaya neyle ve nasıl giriş yapacağıydı. Çünkü Acun her sene bir öncekinden daha süpriz ve havalı bir şekilde adaya giriş yapıyordu. Her defasında artık daha nasıl farklı giriş yapabilir ki  diyen seyircileri şaşırtmayı başarıyordu.

Acun 2006 yılında Donimik’e özgü bir büyük tekne ile giriş yaptı. Ardından 2007 yılında küçük bir helikopter ile adaya geldi. Daha sonra 2010 yılında büyük bir helikopter ile adaya giriş yaptı. 2013 yılında da benzer büyüklükte bir helikopter ile giriş yaptı. 2014 yılında ise sürat teknesi ile adaya giriş yaptı. 2015 yılında ise ATV motor ile giriş yaptı. 2016 yılında chevrolet marka büyük tekerlekli canavar kamyonet ile giriş yaptı. 2017 yılında büyük bir tır ile giriş yaptı. 2018 yılında ise yarış motoru ile giriş yaptı. 2019 yılında büyük bir sürat teknesi ile giriş yaptı.

Son olarak 2020 yılında ise adaya öncelikle karadan offroad yarış arabası ile denize kadar geldi. Daha sonra jet ski ile adaya deniz yoluyla giriş yaptı. Bu sene 2021 yılında ise bu zamana kadar ki en enteresan araç ile giriş yaparak Acun yine şaşırtmayı başardı. Adaya öncelikle kara yolundan motor ekibi ile konvoy halinde ilerledi.

Ardından deniz yoluyla ”seabreacher” adı verilen köpekbalığı şeklinde deniz jeti ile giriş yaptı. Seabreacher su altı ve su üstü gidebilen deniz jetidir. Yaklaşık tl fiyatı 700 bin TL’dir. Özel olarak üretilen bir araçtır. Dünyada sayıca azdır. Her olduğu gibi bu yılda Acun yine yaptı yapacağını bomba bir şekilde adaya giriş yaptı. Artık seneye neyle giriş yapar bunun üstüne ne koyar artık uzay gemisi ile mi giriş yapar merak konusu oldu. Tabi işin bu kısmında sosyal medya da bir çok caps yapılacağına şüphe yok.

 

<<Survivor 2021 9 Ocak ödül oyunu kim kazandı öğrenmek için tıkla>> 

<<Survivor Ünlüler Takımı kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Survivor Gönüllüler Takımı kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler