Survivor 2021 Ayşe Kim? Eğitim Bilgileri

Survivor 2021 Ayşe Kim? Eğitim Bilgileri

Yayınlandığı ilk yıldan itibaren prestijini kaybetmeyen Survivor 16.sezonuyla ekrana geliyor. Survivor 2021 Ayşe Yüksel kim? eğitim bilgileri hakkındaki bilgiler haberimizde.

Ekran macerasına başladığı tarihten itibaren yayınlandığı dönemde reytingleri alt üst eden Survivor 2021 yine olağanüstü takımlarla geliyor. Survivor 2021 gönüller kadrosu açıklandığı andan itibaren en çok merak edilen isimlerden biri de Ayşe Yüksel oldu. Survivor 2021 Ayşe Yüksel kimdir, eğitim ve mesleki bilgileri neler? Survivor severler tarafından tarafından araştırılan her konuya haberimizde yer veriyoruz.

Survivor 2021 Ayşe Yüksel Kim? Eğitim Bilgileri

Bu yıl Survivor 2021 gönüllüler takımımda kadın yarışmacılar arasında Aleyna, İlayda, Ayşe, Hanzade, Sancakay ve Sena yer alıyor. Bu isimlerin hepsini haber sitemizde tek tek paylaşıyoruz. Hepsini birbirinden iddialı ve hazırlıklı olarak katıldılar. Öncesinde başvuru yapan adaylar arasından belirli efor ve dayanıklılık testine tabii tutuluyor ve ardından yapılan sağlık taraması sonucunda ada şartlarına ve parkur mücadelesine uygunsa geçerlilik alıyor. Survivor 2021 Ayşe Yüksel de tüm bu testleri başarıyla geçtiği için şuan kadroda.

Ayşe Yüksel kimdir sorusunun yanıtına geldiğimizde; Gönüllüler takımının yine iddialı isimlerinden biri olan Ayşe Yüksel;

23.05. 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Liseyi tamamladıktan sonra Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Orta okulda masa tenisi ve halter sporlarıyla ilgilenmeye başlamış ve Halterde Türkiye 3. şükür olmuştur. Ardından voleybola ilgi duymuş ve bu spora yönelmiştir. 6 yıl mahalli ligde voleybol oynamaya devam etmiştir. Tenis antrenörlüğü yapmıştır. Basketbol, futsal da ilgi alanına giren sporlar arasında. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve aynı zamanda Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünde eğitimine devam ediyor.

Sizce Ayşe Yüksel yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler