Survivor 2021 Çağman Çatay Kimdir? Mesleği Ve Yaşı

Survivor 2021 Çağman Çatay Kimdir? Mesleği Ve Yaşı

Survivor yarışmasında gönüllüler takımı belli olmaya başladı. Survivor 2021 Çağman Çatay kimdir? Mesleği ve yaşı hakkında tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2021 yılının ilk ayında ekrana gelecek olan ve yarışmacıların çoktan belirlendiği Survivor 2021 yarışmacıları 3 Ocak günü Dominik’e hareket edecekler. Bu isimler arasında Çağman Çatay’da yer alıyor. Yarışmanın en çok araştırılan ve merak edilen isimlerinden biri olan Survivor Çağman kim? Detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Survivor 2021 Çağman Çatay Kimdir? Mesleği Ve Yaşı

16 mayıs 1993 yılında doğan 27 yaşındaki Çağman Çatay spor hayatına 3 yaşında jimnastik alanında ailesinin yönlendirmesiyle başlamıştır. Ardından  basketbol, atletizm gibi sporlarla ilgilendi. 2007-2008 yıllarında Aytunç Bentürk Dans Akademi’de sosyal latin dansları alanında eğitimler almıştır. 2009 yılında ise parkour, freerunning, tricking ve tumbling gibi yoğun akrobatik hareketler içeren sporlarla tanışmış ve ilgilenmiştir.

Break dance branşının çalışmalarına başladığında kendisine en uygun salın bu olduğuna karar verdi. 2009 yılından bu yana çalışmalarına break dance ve akrobasi ağırlıklı danslarla devam ediyor. Tam bir sanat düşkünü olan Çağman Çatay popping ve sirk sanatlarıyla da ilgileniyor. Sirk sanatları branşında üzerine çalıştığı alanlar juggling, poi staff, handstand ve cyrwheel.

Kendisinin spor tutkusu giderek artıyor ve 2008 yılında 100 metre’de İstanbul 10.’su olmuştur. 2001-2005 yılları arasında okullar ve kulüpler arası basketbol yarışmalarında Türkiye ve il şampiyonlukları ile ikincilikleri olmuştur.Bir çok yarışmada başarılı bulunuyor. Şimdilerde ise personel trainer olarak çalışmakta yani bireysel antrenörlük yapmaktadır. Ve kısa bir ara vererek Survivor Gönüllüler takımında yer alacaktır. Çağman Çatay Survivor’ın güçlü ve iddialı rakiplerinden biri olacağını gösteriyor.

Kondisyon, efor ve nefes testlerinden pürüzsüz bir şekilde geçen başarılı sporcu ve dansçı Çağman, Survivor 2021’nin en iddialı yarışmacılarından biridir. Kendi ismiyle açtığı kişisel instagram hesabında tüm fitness ve spor videoları yer alıyor.

 

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımını görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımını görmek için tıkla>>

Etiketler