Survivor 2021 Exxen’de Mi Yayınlanacak? Tv8’de Mi?

Survivor 2021 Exxen’de Mi Yayınlanacak? Tv8’de Mi?

Son zamanların en çok konuşulan konuları arasında yer alan Survivor 2021 Exxen’de mi yayınlanacak, tv8’de mi?

Acun Ilıcalı her zaman televizyon tarihinin yeniliklerini ekrana taşımış ve bir çok projenin öncüsü olmuştur. Ve hayata geçirdiği bütün projeleri de başarıyla sonuçlanmıştır. Şimdilerde Exxen ismiyle yeni oluşturulan dijital platformda bir çok yeni projenin hazırlıkları yapılıyor. İzleyicinin en çok merak ettiği konulardan biri de herkesin heyecanla beklediği Survivor 2021 Exxen’de mi olacak? Tv8’de mi?

Survivor 2021 Exxen’de Mi Yayınlanacak, Tv8’de Mi?

Survivor 2021 Exxen için değil her zaman olduğu gibi tv8 için hazırlanıyor. Acun Ilıcalı’nın Tv8’in banko Reyting getiren bir projesini dijital platformda daha kısıtlı bitir kitle için sunması çok doğru bir hamle olmaz. Acun Ilıcalı bu durumları da fırsata çevirmeyi başarıyor. Survivor 2021 finali Exxen’de yayınlanacaktır. Bildiğiniz üzere bir kaç hafta sonra final yapacak olan Masterchef Türkiye’nin final bölümü Exxen’de yayınlanacak. Aynı hamleyi Survivor 2021 finali içinde uygulayacağını düşünüyoruz.

Exxen internet kanalının çok yakında yayına başlayacak. Şimdiden içeriği oldukça geniş. Bu Benim Masalım dizisi, Öğrenci Evi, Dadı, Zehirli Çiçekler, Sihirli Annem, Konuşanlar, Toşgahow, Burcu Esmersoy’un sunumuyla Next Top Model, Rap Star gibi bir çok proje hazırlanıyor. Tüm kategorilerde mutlaka başarılı bir isimler yer alıyor. Tolga Çevik, Aleyna Tilki, Cemal Can, Hasan Can Kaya ve Burcu Esmersoy gibi isimlerin Exxen’de olması büyük avantaj.

Acun Ilıcalı uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni internet kanalı için 900 milyon liralık dev bir bütçe kullandığını ve beklentilerinin yüksek olduğunu dile getirdi. Exxen dijital platform için gece gündüz toplantılar düzenlediklerini dile getiren Acun Ilıcalı abone ücretlerinin ise çok cep yapmayacağını cüzi bir miktar olacağını dile getirdi.

Survivor ve Masterchef Türkiye gibi geniş kitlelere hitap eden ve mutlak Reyting getiren projeler Tv8 ekranlarında  yayınlanmaya devam edecek. Survivor 2021 Exxen’de mi olacak? Tv8’de mi olacak? Sorusunun yanıtını açıklayıcı bir şekilde haberimizde paylaştık. Konuyla ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

<<Survivor 2021’e katılaacak yarışmacıları görmek için tıkla>>

Etiketler