Survivor 2021 Gönüllüler Takımı Tam Kadro Listesi

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı Tam Kadro Listesi

Sabırsızlıkla ekranlara gelmesi beklenen Survivor yarışmacıları belli olmaya başladı. Survivor 2021 Gönüllüler Takımı tam kadro listesi ayrıntılar haberimizde.

Survivor yarışmacıları ve ne zaman başlayacağı uzun zamandır sevenleri tarafından merakla bekleniyordu. Survivor yarışmasının ne zaman başlayacağı ve yarışmacıları netleşmeye başladı.

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı Tam Kadro Listesi

Acun, Survivor 2021 için sosyal medya hesabından ilk yarışmacı olarak Issız Adam filminin başrolü Cemal Hünal’ı açıklamıştı. Ardından Öykü Çelik, Batuhan Karacakaya ve Barış Özbek (eski futbolcu) isimlerinin Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda olacağına kesin gözle bakıldı. Henüz resmi kanallardan bu isimlerin katılacağı doğrulanmasa da kesin gözle bakılıyor. Turabi ve Hikmet Tuğsuz isimlerinin de katılacağı dedikoduları dolaşsa da henüz iddialar arasında resmi olarak açıklama yapılmadı.

Survivor Gönüllüler takımı kadrosu ile resmi olarak açıklanan herhangi bir isim olmadı. Son günlerde sosyal medyada Masterchef’in eski yarışmacısı Mustafa Aydın ile bu sene Masterchef yarışmasından elenen Celal Sarıgül isimlerinin Survivor’a katılacağı ile ilgili iddilar var.

Geçtiğimiz günlerde Masterchef’in eski yarışmacısı Mustafa Aydın bu senenin Masterchef programına konuk olmuş parkur elemelerini geçtiğini 2 aydır yarışmaya hazırlandığını belirtmesi bu iddiayı kuvvetler nitelikteydi.

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu resmi olarak açıklandı. Böylelikle iddilar ve kimin yarışma da olacağı ile ilgili spekülasyonlar son buldu. Aşağıdaki listemiz resmi açıklamalara güncellenmiştir. Survivor 2021 Gönüllüler Takımında yer alacak isimleri aşağıda liste halinde sizlerle paylaştık.

Gönüllüler Takımı yarışmacıları hakkında kim oldukları, kariyeri, yaşı, sevgilisi, nereli olduğu gibi bilgiler ayrıca isimleriyle başka sayfalarda detaylı olarak tanıttık. Yarışmacıları daha yakından tanımak için isimlerine tıklamanız yeterli sizi yarışmacıları ayrı ayrı tanıttığımız sayfamıza yönlendirecektir.

Gönüllüler Takımı Listesi

1- Emin Günenç

2- Uğurtan Dora

3- Yiğit Poyraz

4- Ayşe Yüksel

5- İlayda Şeker

6- Aleyna Kalaycıoğlu

7- Yunus Emre Karabacak

8- Hanzade Ofluoğlu

9- Sancakay Ilım

 10- Sena Özdemir

11- Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

12- Steven Salam

 

 

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı tam kadro listesi görmek için tıkla>>

Etiketler