Survivor 2021 Kıyafet Sponsoru Kim? Hangi Marka?

Survivor 2021 Kıyafet Sponsoru Kim? Hangi Marka?

Survivor 2021 için geri sayım başladı. Heyecanla beklenen yarışmanın her şeyi merak ediliyor. Survivor 2021 kıyafet sponsoru Kim, Hangi marka?

Survivor yarışmasında her sene olduğu gibi bu sene de yarışmacıların kıyafetleri ve giyimleri için belli markalarla anlaşılıyor. Öncelik yarışmacıların rahatlıkları ve hareket alanlarını kısıtlayan markaların olmaması ön planda tutuluyor. Survivor’da bugüne kadar bir çok markanın sponsor olduğunu gördük. 2018 yılına kadar Hummel markası ile iş birliği yapılmıştı.

Survivor 2021 Kıyafet Sponsoru Kim? Hangi Marka?

Onun öncesinde yarışmacılar kendi kıyafetlerini tercih ediyorlardı haliyle birden çok marka kullanılıyordu. Spor markaları milyonlara hitap eden Survivor yarışmacılarının kıyafetlerine sponsor olabilmek için sıraya girdi. Acun Ilıcalı uzun yıllar Hummel marka ile çalıştı. Ardından 2018 yılında yerli marka Cazador Acun Ilıcalı’ya teklif götürdü ve Acun Ilıcalı yapılan araştırmalar neticesinde Cazador ile çalışmaya karar verdi. Sonuçta zorlu parkurlarda zorlu mücadele verecek olan yarışmacıların rahatı her şeyden önemli.

Evet yapılan araştırmalar deneme koşuları sonucunda Cazador 2018 yılından itibaren Survivor yarışmacılarının kıyafet sponsoru olmaya devam ediyor. Yerli bir markanın Survivor yarışmasına sponsor olması büyük bir başarı olarak görülüyor. Firma da bu şekilde adını daha geniş kitlelere duyurdu. Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka sorularının yanıtı bu yıl Puma olacak. Puma geniş kitlelere hitap eden başarılı bir spor markası. Yarışmacıların kullandıkları ayakkabıların marka ve modellerini sizlerle paylaşacağız.

Survivor 2020 yılına kadar kıyafet sponsoru Cazador tekstilin yönetim kurulu başkanı Fatih Görür bu konuda önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklama şöyle; “Survivor için özel koleksiyon hazırlıyoruz. Yarışmacılar için kıyafetler büyük bir titizlikle özel olarak hazırlanıyor. Her yarışmacıya giyeceği şortunu, tişörtünü, eşofman takımını, yağmurluğunu, çantasını üretmekteyiz. Yarışmacıların giyecekleri kıyafetleri, müşterilerimiz mağazalarımız ve online satış sitelerinden kolay bir şekilde tedarik edebilecekler. Ayrıca yarışmacıların haricinde Dominik’te çalışan yüzlerce kişilik ekibin kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak” şeklinde oldu.

Survivor 2021 her sene olduğu gibi bu sene de büyük heyecan ve ilgiyle izlenecek. Şimdiden merakla beklenen yarışmanın kadrosunda birbirinden farklı ve değişik özellikleri olan isimler var. Hepsinin tek amacı yolun sonunda şampiyon olmak. Survivor 2021’de yarışacak isimlerin giyim ve kıyafet sponsorunda son anda bir değişiklik olursa haberimiz güncellenecektir.

 

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler görmek için tıkla>>

Etiketler