Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi

Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi

Herkes tarafından sabırsızla beklenen ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021 yeni sezon ne zaman başlayacak? ayrıntılar haberimizde.

Heyecanla beklenen Survivor, Masterchef programı bitmesinin ardından başlayacak peki kesin tarihi ne zaman ilk bölüm yayınlanacak. Survivor 2021’in ne zaman başlayacağı merak edildiği gibi bu sene format ünlüler gönüllüler şeklinde mi olacak merak ediliyor? Ayrıca bu senenin yarışmacıları kim netleşen isimler, kimlerin yarışmada olabileceği ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi?

2019 yılında Survivor 2019 yarışmasında finale kalan iki isim Yusuf Karakaya ve Seda Ocak olmuştu. Survivor 2019’un şampiyonu Yusuf Karakaya olmuştu. 13 Temmuz 2020’de son yayınlanan Survivor da ise final akşamı Cemal Can, Barış ve Yasin arasında eleme yapıldı. İlk olarak sms oyları ile Yasin elenmişti. Finale kalan Cemal Can ile Barış arasında geçen mücadeleyi kazanarak Survivor 2020 şampiyonu olarak adını yazdıran Cemal Can olmuştu.

Acun Ilıcalı bugün son dakika instagram hesabından Survivor 2021’in ilk yarışmacısını açıkladı. Acun paylaştığı hikayesinde ”ıssız adam ıssız ada” yazılı Cemal Hünal’ın resmini Survivor Türkiye etiketi ile paylaştı. Survivor yeni sezon ilk yarışmacısı böylelikle netleşmiş oldu. Peki diğer yarışmacılar kim ne zaman belli olacak?

Survivor 2021 için pek çok ismin yarışmacı olarak katılacağı ile ilgili iddilar yer alıyor. Bunlardan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasından elenen Celal Sarıgül’ün, iki kez Survivor şampiyonluğu kazanan Turabi’nin ve daha önce yarışmada sakatlık geçiren Hikmet Tuğsuz gibi isimler Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda yer alacağı iddia edilmişti. Ancak Acun tarafından bu konuda resmi bir açıklama gelmedi. Şimdilik resmi olarak açıklanan ilk ve tek isim Cemal Hünal oldu.

Survivor 2021 yarışması 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı saat 20:00’da Tv8 ekranlarında başlayacak. Yarışma formatı ise geçen sezonda olduğu gibi Ünlüler – Gönüllüler şeklinde olacak.

 

Survivor 2021 yarışmacıları kimler tüm liste görmek için tıkla>>

Survivor 2021 Ünlüler takımı tam kadro liste görmek için tıkla>>

Survivor 2021 Gönüllüler takımı tam kadro liste görmek için tıkla>>

<<Yeni başlayacak MasterChef Çocuklar programı hakkında detaylı bilgi için tıkla>>

Etiketler