Survivor 2021 Panorama Neden Yok? Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2021 Panorama Neden Yok? Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2021 9 Ocak cumartesi akşamı sezona hızlı bir giriş yaptı. Akabinde Survivor 2021 panorama neden yok? Ne zaman başlayacak? Soruları merak edildi.

Geçtiğimiz sezonlarda Survivor yayınlandıktan sonra durum analizi yapmak için Acun Ilıcalı’nın seçtiği daha önce Survivor deneyimi olan yarışmacıların olduğu bir grup o gün yarışmada yarışan isimleri değerlendirirdi. Fakat Survivor 2021’de izleyici Survivor Panorama var mı yok mu, neden yok sorularına yanıt aradı çünkü bu yıl ilk bölümün ardından Survivor 2021 Panorama yayınlanmadı.

Survivor 2021 Panorama Neden Yok? Ne Zaman Başlayacak?

Survivor Panorama 10 Ocak pazar Tv8 yayın akışında yer almıyor. Şimdilik izleyiciler panorama ve ekstra programlarını izleyemeyecek. Fakat ilerleyen günlerde yorumcuların netleşmesinin ardından Survivior Panorama ve Ekstra yayınlanmaya başlayacak. Geçen yıl yorumcuları arasında Hakan Hatipoğlu, Damla Can, Melisa Emir ve Bora Edin yer alıyordu. Bu isimlere zaman zaman misafir yorumcular dahil oluyor ve daha eğlenceli ve verimli geçiyordu.

Bu yıl henüz Survivor 2021 panorama kadrosu için sunucu ve yorumcuları ile anlaşma sağlanmadı. Melisa hanım ve Bora Edin’in yerine başka isimlere teklif götürüldüğü ve prensipte anlaştığı gelen Bilgiler arasında. Survivor 2021 panorama en fazla bir haftalık bir aranın ardından yeni dahil olan yorumcularıyla ekrana gelmeye başlayacak. Panorama başlayana kadar var mı yok mu neden yok ne zaman başlayacak soruları izleyenler tarafından araştırılacak.

Şuan için Survivor 2021 Panorama programı ekrana gelmiyor. Tv8 yayın akışında yok. Yalnız kısa süre içerisinde Survivor yorumcu kadrosu tamamlanır tamamlanmaz ekrana gelmeye devam başlayacak. Survivor 2021 yarışmacıları içerisinde şimdiden Twitter’da trend topic  olmayı başardı. Bu isimler Aleyna ve Batuhan oldu. Survivor 2021 iddialı bir girişle izleyicisiyle buluştu. Bundan sonra asıl beklenen ise Survivor Panorama ve Esktra programları ne zaman ekrana gelecek ve yorumcuları kim olacak soruları oldu.

Acun Ilıcalı’nın Uzun süredir ekrana getirdiği Survivor bu yıl biraz daha erken başladığı için tam manasıyla Panorama ve Ekstra programlarının hazırlığı tamamlanamadı.

 

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı görmek için tıkla>>

<<Survivor  9 Ocak ödül oyunu kim kazandı görmek için tıkla>>

<<Survivor  10 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı görmek için tıkla>>

Etiketler