Survivor 2021 Yarışmacıları Kimler? Güncel Liste

Survivor 2021 Yarışmacıları Kimler? Güncel Liste

Herkes tarafından sabırsızla beklenen ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021 yarışmacıları kimler, güncel liste haberimizde.

Heyecanla beklenen Survivor, Masterchef programı bitmesinin ardından başlayacak peki kesin tarihi ne zaman ilk bölüm yayınlanacak. Survivor 2021’in ne zaman başlayacağı merak edildiği gibi bu sene format ünlüler gönüllüler şeklinde mi olacak merak ediliyor? Ayrıca bu senenin yarışmacıları kim netleşen isimler, kimlerin yarışmada olabileceği ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Survivor 2021 Yarışmacıları Kimler, Güncel Liste?

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde instagram hesabından Survivor 2021’in ilk yarışmacısını açıkladı. Acun paylaştığı hikayesinde ”ıssız adam ıssız ada” yazılı Cemal Hünal’ın resmini Survivor Türkiye etiketi ile paylaştı. Survivor yeni sezon ilk yarışmacısı böylelikle netleşmiş oldu. Peki diğer yarışmacılar kim ne zaman belli olacak?

Son günlerde sosyal medyada Survivor yarışmacısı olarak Özge Çelik’in yer alacağı iddia edildi. Acun tarafından bu iddaa doğrulanmasa da Öykü Çelik’in büyük ihtimalle Survivor 2021 kadrosunda olacağı belirtiliyor.

Son olarak Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent’i Batuhan Karacakaya’nın Survivor kadrosunda olacağı iddia edildi. Bu isimde Acun tarafından doğrulanmasa da Batuhan’ın sosya medya paylaşımına “Hissediyorum…Güzel şeyler olacak” yazması bu iddiaları kuvvetlendirdi.

Survivor 2021 kadrosu şekilleniyor. Acun tarafından sosyal medyadan ilk Survivor yarışmacısı Cemal Hünal duyurmasının ardından Öykü Çelik ve Batuhan Karacakaya isimlerinin de kadroda olduğu iddiları sosyal medya da dolandı. Acun tarafından bu isimler ne yalanlandı ne de onaylandı.

Şimdi ise yeni bir isim daha kadroda yer alacağı belirtiliyor. Son konuşulan isim Milli Güreşçimiz baş pehlivan İsmail Balaban oldu. Atletik yapılı iki kez Kırkpınar yağlı güreşlerinde baş pehlivanlığı kazanmış biri diğer yarışmacıları zorlayacağa benziyor.

Son olarak eski futbolcu Barış Özbek’in Survivor 2021 kadrosunda olacağı ile ilgili iddialar var. Henüz resmi olarak açıklanmadı.Şu ana kadar biri kesin olmak üzere 4 isme Survivor kadrosunda olacağına kesin gözle bakılıyor.

Survivor 2021 için pek çok ismin yarışmacı olarak katılacağı ile ilgili iddilar yer alıyor. Bunlardan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasından elenen Celal Sarıgül’ün, iki kez Survivor şampiyonluğu kazanan Turabi’nin ve daha önce yarışmada sakatlık geçiren Hikmet Tuğsuz gibi isimler Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda yer alacağı iddia edilmişti. Ancak Acun tarafından bu konuda resmi bir açıklama gelmedi. İddiları kuvvetlerinden herhangi bir gelişme olmadı. Şimdilik resmi olarak açıklanan ilk ve tek isim Cemal Hünal oldu.

Survivor 2021 Yarışmacıları

Survivor 2021 yarışması 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı saat 20:00’da Tv8 ekranlarında başlayacak. Yarışma formatı ise geçen sezonda olduğu gibi Ünlüler – Gönüllüler şeklinde olacak.

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler Takımı kadroları resmi olarak açıklandı. Ünlüler ve Gönüllüler takım listesini aşağıda paylaştık. Gönüllüler Takımı yarışmacıları hakkında kim oldukları, kariyeri, yaşı, sevgilisi, nereli olduğu gibi bilgiler ayrıca isimleriyle başka sayfalarda detaylı olarak tanıttık. Yarışmacıları daha yakından tanımak için isimlerine tıklamanız yeterli sizi yarışmacıları ayrı ayrı tanıttığımız sayfamıza yönlendirecektir.

Güncel Yarışmacı Listesi

Ünlüler Takımı

1- Cemal Hünal

2- Öykü Çelik

3- Batuhan Karacakaya

4- Barış Özbek

5- İsmail Balaban

6- Hayrettin

7- Meryem Kasap

8- Melis Sezer

9- Çağrı Atakan

10- Merve Aydın

Gönüllüler Takımı

1- Emin Günenç

2- Uğurtan Dora

3- Yiğit Poyraz

4- Ayşe Yüksel

5- İlayda Şeker

6- Aleyna Kalaycıoğlu

7- Yunus Emre Karabacak

8- Hanzade Ofluoğlu

9- Sancakay Ilım

10- Sena Özdemir

11- Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

12- Steven Salam

 

 

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim hangi marka görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı tam kadro listesi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı tam kadro listesi görmek için tıkla>>

Etiketler