Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir? Kaç Yaşında?

Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir? Kaç Yaşında?

Uzun zamandadır heyecanla beklenen Survivor gönüllüler kadrosu netleşti ve mücadele için hazır. Survivor 2021 Yiğit Poyraz kimdir? Kaç yaşında? ayrıntılar haberimizde.

Yiğit Poyraz yarışmanın en iddialı ve şampiyon adaylarından biri olarak görünüyor. Küçük yaştan itibaren sporla ilgileniyor. Sporun bir çok alanında başarılı. Son zamanlarda en çok salon sporlarına vakit ayırıyor. Ve vücut geliştirmek üzerine çalışıyor. Survivor 2021’in ses getiren isimlerinden biri olan Yiğit Poyraz henüz 20li yaşlarının başında.

Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir? Kaç Yaşında?

Annesi İdil Poyraz babası Oğuz Poyrazdır. Bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Güçlü aile bağları olan Yiğit Poyraz arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi de çok seviyor. Kendisinin İnstagram hesabında henüz yaklaşık 2 bin takipçisi bulunuyor. Ama yarışma başladığı anda bu sayının kısa sürede artacağını göreceğiz.

Survivor her zaman güçlünün ya da en hızlı olanın kazandığı bir platform değil. Zaman zaman kulisler sonucunda elenen güçlü isimler de olabiliyor. Ya da yarışma kazanma istatistikleri düşük olmasına rağmen son günlere kadar kalan isimler oluyor. Dengeleri neyin belirlediği belli olmayan hem bedensel hem de psikolojik savaşın yeri Survivor 2021. Gönüllüler takımında yer alan Yiğit’in en büyük avantajı pota isabeti gerektiren yarışmalar olacak. Çünkü kendisi profesyonel olarak basketbol oynamaktadır. Ve bütün yarışmacılar için başarılar diliyoruz.

Survivor 2021 yarışmacıları içerisinde şimdiden dikkatleri üzerine çeken Poyraz kişisel İnstagram hesabından yorum yağmuruna tutuldu. Yarışmada yer alacağı ortaya çıktığı anda izleyici Survivor 2021 Yiğit kim sorusuna yanıt arıyor.

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. Çocukluğunu Bodrum’da geçirdikten sonra 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü. 8 yaşından beri basketbol oynuyan Yiğit Poyraz, 2 senedir İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı görmek için tıkla>>

Etiketler