Survivor 2021 Yunus Emre Karabacak Kimdir? Geçmişi, Kariyeri

Survivor 2021 Yunus Emre Karabacak Kimdir? Geçmişi, Kariyeri

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. Survivor 2021 Yunus Emre Karabacak kimdir? geçmişi, kariyeri ayrıntılar haberimizde.

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. 9 Ocak Cumartesi günü TV8 ekranlarında başlayacak. Her sezon olduğu gibi bu sezonda Survivor ilgiyle ve heyecanla takip ediliyor. Uzun zamandır Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımında kimler olacağı merak ediliyordu.

Survivor 2021 Yunus Emre Karabacak Kimdir? Geçmişi, Kariyeri

Özellikle Gönüllüler Takımı en çok merak edilen konuydu. Dün Ünlüler Takımı tanıtım teasırı ile açıklanmış kadro belli olmuştu. Daha sonra herkes gözünü Gönüllüler Takımında kimler olacağı idi. Bugünde Gönüllüler Takımı açıklandı. Açıklanan isimlerden biri Yunus Emre Karabacak oldu. Peki Yunus Emre Karabacak kim, nereli, yaşı, kariyeri nedir? Şimdi Yunus Emre Karabacak’ı yakından tanıyalım.

Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum’da doğdu. Bursa’da yaşayan Yunus Emre, 20 senedir güreş yaptığını belirtti. Yıldızlar gençler Türkiye’de dereceleri olan Yunus Emre Karabacak’ın ayrıca Kırkpınar’da 3 kere dereceye girmiş.

Yunus Emre Karabacak, liseyi Atatürk Anadolu lisesi spor bölümünde okudu. Balıkesir üniversitesi BESYO Antrenörlük bölümünden mezun oldu. 2015’de üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu olan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatına devam ediyor.

Ünlüler takımında bir yanda İsmail Balaban, Gönüllüler Takımında ise bir yanda Yunus Emre Karabacak iki güreşçi Survivor meydanında nasıl kapışacak. Spor geçmişi, atletik yapısı, güçlü fiziği ile adada yarışmalarda nasıl performans gösterecek ilerleyen zamanda göreceğiz.

Sizce Yunus Emre Karabacak yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler