Survivor 24 Ocak Kim Diskalifiye Oldu? Kim Gitti?

Survivor 24 Ocak Kim Diskalifiye Oldu? Kim Gitti?

Survivor 2021 heyecanı devam ediyor. Yarışmada sürprizler bitmiyor. Survivor 24 Ocak kim diskalifiye oldu? Kim gitti? İlayda neden ağladı?

24 Ocak cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi yapıldı. Ve ada konseyinde yine hem seyircileri  hem de izleyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada yarışmaya bir kişinin sağlık sorunları nedeniyle veda edeceğini açıkladı. Yaptığı açıklamada final adayı olarak gördüğü bir kişinin ne yazık ki diskalifiye olacağını açıklıyor. Survivor 24 Ocak kim diskalifiye oldu kim gitti, İlayda neden ağladı?

Survivor 24 Ocak Kim Diskalifiye Oldu? Kim Gitti?

Survivor 2021 24 Ocak akşamı yayınlanan yeni bölümünde önce ödül oyunu ardından nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlık oyunu parkuru bugüne kadar kurulan tüm düzeneklerden çok daha zorlayıcı bir parkurdu. Yarışmacılar parkur boyunca sürekli suda ve yüzmek zorundalar ve aynı zamanda hızlı olmaları gerekiyor. Dokunulmazlık oyunu parkuru tamamen ünlülere bakan onun lehine bir parkur. Kazanan takım büyük ihtimalle ünlüler olacaktır. Fakat Survivor’da hızdan ve parkuru bitirmekten önce dikkatli ve kontrollü hareket etmektir.

23 Ocak Cumartesi eleme adayı 6 oyla Aleyna ve 4 oyla Duygu oldu. Dokunulmazlık oyunu en önemli oyun kaderlerini belirleyecek oyun olacak. Herkes eleme adayının kim olacağını beklerken Acun süpriz bir açıklama yaptı. Doktor kararına göre yarışmaya devam etmesi mümkün olmayan ismi açıkladı. Bu isim kim olduğu henüz açıklanmadı programda konseyde açıklanacak.

Reşat ve Duygu yeni sakatlık geçirmiş ancak devam etmelerinde sıkıntı olmadığı yönünde doktor kararı olduğu için yarışmaya devam ediyorlar. Reşat ile Duygu diskalifiye olmayacağı belli. Meryem önceki günlerde geçirdiği sakatlığı yüzünden birkaç gündür yarışmalarda yer almıyordu. Eğer bu sakatlığı devam ediyorsa diskalifiye olacak olan isim Meryem olabilir. Batuhan’da omzu incinmişti ancak onun sakatlığının ciddi bir boyutta olmadığı için Batuhan’ın diskalifiye olacağını düşünmüyoruz. İlayda’nın ağlama sebebinin kendi diskalifiye olduğu için ağladığını düşünmüyoruz. Eleme sonuçlarından dolayı ağlamış olabilir ama İlayda sakatlık geçirmediği için o diskalifiye olmuş olamaz.

 

<<Survivor 2021 yarışmacı listesi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler