Survivor 5 Nisan Poyraz Neden Yok? Hastalığı Ne?

Survivor 5 Nisan Poyraz Neden Yok? Hastalığı Ne?

Tv8 ekranlarında yayınlanan fenomen Yarışma programı Survivor yayınlanmaya devam ediyor. Survivor 5 nisan Poyraz neden yok? Hastalığı ne?

Ünlüler ve gönüllüler takımının üstün bir mücadele verdiği hem psikolojik hem de fiziksel savaşın tam adresi Survivor’da heyecan devam ediyor. Survivor gönüllüler takımında Reşat’ın ardından şimdi de Poyraz’ın rahatsızlığı ödül oyunun da güçlü bir ismin eksik olmasına neden olacak.

Survivor 5 Nisan Poyraz Neden Yok? Hastalığı Ne?

Survivor gönüllüler ve ünlüler takımının istatiksel olarak en çok oyun kazanan ismi Poyraz aynı zamanda halk oylamasında da çok iyi bir puan alıyor. Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde Poyraz’ın yaşadığı sakatlık nedeniyle MR’a gireceğini ve 5 nisan akşamı oynanan ödül oyununda yer almayacağını açıkladı. Poyraz’ın rahatsızlığı bacağında meydana gelen ağrıdan kaynaklanıyor.

Geçtiğimiz günlerde oynadığı çamur parkurunda yaptığı yanlış hareket sonrası sakatlanmıştır. Doktor Metin Kuş kendisinin bir MR çekinmesini istemiş ve yönlendirmiştir. Survivor Poyraz neden yok? Sorusunu tüm detaylarıyla paylaştık. Konuyla ilgili gelişmelere haberimizde yer vermeye devam edeceğiz.

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler