Survivor Aleyna Kim? Sevgilisi Var Mı?

Survivor Aleyna Kim? Sevgilisi Var Mı?

Survivor 2021 kadrosu yeni sezona başarılı bir giriş yaptı. 9 Ocak cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kim? Sevgilisi var mı? ayrıntılar haberimizde.

Milyonların heyecanla beklediği ekranların fenomen yarışması Survivor 2021 yine iddialı yarışmacılarıyla yeni sezona start verdi. 3 Ocak pazar günü Dominik’in giden yarışmacılar bir kaç gün sonra parkurla tanışacak. Bu isimlerden biri de Survivor 2021 Aleyna olacak. Survivor Aleyna kim?

Survivor Aleyna Kim? Sevgilisi Var Mı?

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, hakkında edindiğimiz bilgiler;

Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 Tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğu ve gençliği Yalova’da geçmiştir. Annesi ve babası 10 yaşındayken boşanmıştır. Annesiyle kalan Aleyna İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’a taşınma kararı hayatında bambaşka bir sayfa açmıştır.  Liseyi başarıyla tamamladıktan sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazanmıştır.

Spora olan ilgisi küçük yaştan itibaren gelmektedir ve  10 senedir profesyonel olarak Voleybol oynamaktadır. Survivor’a ilk başvurusu  ve başarılı olmuştur. Survivor hazırlık sürecinin çok  zorlu geçtiğini hem mental hem fiziken çok yıpratsa da hedefine ulaştığını dile getirdi. Aleyna ile ilgili yeni bir süreç başlıyor. Kendisi Survivor 2021 Aleyna kimdir sorularının adresi olacak.

Survivor 2021’in gönüllüler takımının iddialı ve güçlü isimlerinden Aleyna, yarışmada kaldığı süre boyuncu gerek açlık gerekse sakatlıklarla mücadele edecek. Zorlu, uzun ve yıpratıcı bir süreç onu bekliyor. Survivor 2021 yarışmacıları arasında birbirinden dikkat çeken yarışmacılar yer alıyor. Ve hepsi iddiasını ortaya koyuyor. Survivor 2021 Aleyna’yı sizler için detaylarıyla paylaştık. Hem iyi bir eğitim almış hem de sporda kendisini geliştirmiş bir insan.

Sizce Aleyna yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler