Survivor Allstar 2022 Ayşe’nin Tişörtü Nereden? Hangi Marka? Linki Var Mı?

Survivor Allstar 2022 Ayşe’nin Tişörtü Nereden? Hangi Marka? Linki Var Mı?

Survivor Allstar tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Survivor Allstar 2022 Ayşe’nin tişörtü nereden? Hangi marka, linki var mı?

Survivor Allstar daha önceki yıllardan oldukça farklı ilerliyor. Yarışmada tansiyon asla düşmüyor. Reytingler artarak başarısını sürdürüyor. Bu yıl yarışmacıların kıyafet sponsoru Kappa markası oldu. Kappa markası oldukça eskiye dayanan köklü bir marka. Fakat son yıllarda tüketici talebi oldukça düşüktü. Kappa markası bu konuda çok akıllıca bir hamle yaptı. Ve Survivor 2022 Allstar sponsoru olarak tekrar taleplerinde artış oldu. Ve son zamanlarda daha çok Ayşe’nin canlı kırmızısıyla dikkat çeken tişörtü araştırılıyor. Survivor 2022 Ayşe’nin tişörtünün markası nedir?

Ayşe gönüllüler takımında başladığı survivor mücadelesine takımların karışmasının ardından kırmızı takım olarak devam ediyor. Ayşe’nin daha önce gönüllülerin simgesi olan mavi tişörtünü değiştirmesi istendi. Ve Ayşe kendisine kırmızı renkli kollarında kesik detayları olan tişörtü seçti. Ve Ayşe’nin tişörtü çok sevildi. Ayşe’nin tişörtü de diğer tüm yarışmacıların olduğu gibi Kappa markadır.

Tişörtün linkini burada paylaşamıyoruz. Fakat kappa-tr.com adresi üzerinden sol üst köşedeki noktalara tıklayarak önce kadın ardından tişört seçeceğini seçerek ulaşabilirsiniz. Survivor Allstar 2022 Ayşe’nin tişörtü 259 TL. Survivor 2022 Allstar yarışmasının diğer yarışmacılarının da kıyafetlerinin markaları kappa. Bu yıl yarışmacıların kıyafetleri oldukça tarz. Ve izleyenler çok beğeniyor. Bu konuda sizin de merak ettiklerinizi yorum kuşamında paylaşabilirsiniz.

Etiketler