Survivor Barış Neden Yok? Elendi mi? 11 Mart

Survivor Barış Neden Yok? Elendi mi? 11 Mart

Survivor 11 Mart akşamı yayınlanan bölümde bir oyuncunun eksik olduğu görüldü. Survivor Barış neden yok? Elendi mi?

Yarışma başlar başlamaz Barış’ın seremonide olmaması dikkat çekti. Çok geçmeden Sunucu Murat Ceylan konuyla ilgili açıklama yaptı. Ünlüler takımının yarışmacısı Barış’ın midesinden rahatsız olduğu bu nedenle hem seremonide hem de oyunda olmayacağını açıkladı. Ayrıca Barış’ın yarışmaya devam edip etmeyeceği de sallantıda.

Survivor Barış Neden Yok? Elendi mi? 11 Mart

11 Mart perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde Yarışmacılar büyük bir efor göstermek zorundalar. Güçlerini sonuna kadar kullanacak olan iki kişinin kaldırdığı bir yarışmacı başarılı atışları yapmaya çalışacak. Bu akşam ödül iki takımın da çok istediği ekmek arası ve çok doyurucu. Ünlüler de gönüllüler de her şeyini ortaya koyacak.

İki takımın da ödülü bu ödülü çok ihtiyacı var. Bu nedenle kazanmak için büyük bir mücadele verecekler. Sonucunda mükemmel bir ödülün olduğunu bilen Yarışmacılar arasında zaman zaman kazanmanın verdiği hırs sonucunda tartışmalar yaşanacak. Yarışmanın sevilen isimlerinden Barış yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle bu akşam oyundan muaf tutuldu.

Survivor Barış neden yok? Sorusunun yanıtını paylaştık. Sizler Barış’ın diskalifiye edilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Çok yakın zaman sonra birleşme partisinin yapılacağı açıklandı. Birlerine partisi önceki yıllarda olduğunun aksine daha erken gerçekleşecek.

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar ve sözleri görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

Etiketler