Survivor Cemal Hünal Diskalifiye Mi Oldu? Neden Ayrılıyor?

Survivor Cemal Hünal Diskalifiye Mi Oldu? Neden Ayrılıyor?

Survivor 2021 için şok bir iddia ortaya atıldı. Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Neden Ayrılıyor? Bugün en çok merak edilen konular arasında.

Yarışma için ilk teklif götürülen ünlü isimlerinden biri olan Cemal Hünal ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Yarışma başlayalı henüz bir gün olmuş ve yarışmacılar sadece 2 defa parkura çıkmalarına rağmen Cemal Hünal’in ada şartlarına ve yarışmaya adapte olamadığı için yarışmadan çekilmek istediği iddia edildi. Geçtiğimiz yıl Uğur Pektaş’ın yaşadığı adaptasyon sorununu bu yıl da aynı şekilde Cemal Hünal’ın yaşadığı düşünülüyor.

Survivor Cemal Hünal Diskalifiye Mi Oldu? Neden Ayrılıyor?

Son yayınlanan fragmanda Cemal Hünal’ın aynı sorunu yaşadığı ve ada hayatında kısa süre geçirmesine rağmen uyum sağlayamadığı düşünülüyor. Ve Issız Adamın ıssız adaya erken ve da edip Survivor 2021’den ayrılacağı konuşuluyor. 45 yaşında olan ünlü ismin yaşından ötürü de kendisini iyi hissetmediği ve kondisyon yetersizliği yaşadığı için de adadan ayrılıyor olabileceği akıllara gelen seçeneklerden biri. Cemal Hünal kısa süre içinde yarışmaya veda edeceği sağlam kaynaklardan alınan bilgiler arasında.

Seyirci daha yarışma başlamadan Cemal Hünal’ın veda edeceği haberlerine üzüldü. Şuan için net bir karar verilmiş olmasa da bu durumun yaşanacağı aşikar. Aslında daha önce çok kamp hayatı yaşadığı için ada şartlarına uyum sağlanması bekleniyordu. Fakat Survivor dışarıdan göründüğü kadar kolay bir yaşam değil. Daha önceden belirlenen yedek yarışmacılar listesinden bir yarışmacı adaya gelecek ve Cemal Hünal’ın yerine dahil olacak. Yedek yarışmacılar arasında kimler var sorusunu başka bir haber başlığında paylaşacağız.

Survior 2021’in gelişmelerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler Cemal Hünal’ım diskalifiye iddialarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Yarışmaya veda edecek mi? Ayrılacak mı?

 

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı, aracın adı ne  görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Eksta neden yok, ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 10 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı görmek için tıkla>>

Etiketler