Survivor Duygu Diskalifiye Olacak Mı? Gidecek Mi?

Survivor Duygu Diskalifiye Olacak Mı? Gidecek Mi?

Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ederken yine bir sakatlık yaşandı. Survivor 2021 duygu diskalifiye olacak mı? Gidecek mi?

Henüz 18 Ocak akşamı yayınlanan bölümde yarışmaya dahil olan ve iddialı güçlü isimlerden biri olduğunu daha ilk parkurda gösteren yarışmacı duygu diskalifiye olacak mı çok merak ediliyor. 19 Ocak akşamı yayınlanan ödül oyunu sırasında parkurda talihsiz bir kaza sonucunda belini sakatlayan Duygu yarışmaya devam edecek mi? Doktor Metin Kuş’un olay anında müdahalesinin hemen ardından durumunun çok ağır olduğu gözlenen Duygu Sedyeye alınarak ambulansla hastaneye götürüldü.

Survivor Duygu Diskalifiye Olacak Mı? Gidecek Mi?

Hızlı bir şekilde tedavi için hastaneye götürülen Duygu’nun diskalifiyesi söz konusu. Duygu sakatlığı geçmezse ve sağlık durumu el vermezse ne yazık ki geldiği gibi adaya ve hayallerine veda edecek. Survivor’ın yedeklerden gelen ve yarışmaya büyük umutlarla başlayan ismi Duygu diskalifiye olacak mı? Bu sorunun yanıtını yarın Akşam yayınlanacak olan veda konseyinde Acun Ilıcalı açıklayacak.

Bugüne kadar cemal Hünal ve Reşat hakkında diskalifiye olacak yönünde haberler yapılmıştı fakat ikisi de yarışmaya devam ediyor. Duygu’nun sakatlık derecesine göre diskalifiye olup olmadığı belirlenecek fakat sakatlık derecesinin yüksek olduğu düşünüldüğü için duygunun diskalifiye olacağı ve yarışmaya devam edemeyeceğini düşünüyoruz.

Survivor 2021’e büyük umutlarla gelen hatta yedekler kadrosuyla dahil olan yeni yarışmacı Duygu’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız önemli bir sağlık sorunu yoktur ve yarışmaya devam eder.

 

<<Survivor 2021 yedek yarışmacılar kimler görmek için tıkla>>

<<Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler