Survivor Ekstra 2021 Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Survivor Ekstra 2021 Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Medya’nın en çok güvendiği yarışma programı Survivor 2021 ekrana gelmeye başladı. Survivor 2021 ekstra neden yok, ne zaman yayınlanacak, hangi tarihlerde başlayacak?

Survivorın bir parçası olan ve yıllardır ilgiyle izlenen survivor ekstra geçtiğimiz sezonlarda yarışmanın hemen ardından yayına başlıyordu. Ve canlı olarak ekrana geliyordu. Fakat bu yıl 9 Ocak cumartesi akşamı Survivor 2021’in ilk bölümü ekrana geldi ardından izleyici Survivor Ekstra programını izleyeceğini düşünürken Survivor 2021’in tekrar yayınlandı. Durum böyle olunca seyirci Survivor ekstra 2021 neden yok neden yayınlanmıyor ne zaman yayınlanacak sorularına yanıt aradı.

Survivor Ekstra 2021 Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Survivor 2021 gönüllüler ve ünlüler kıyasıya mücadele vermeye daha ilk günden başladılar. Yarışmacılar adaya geldikleri gün zorlu parkurlarda ödül oyunu için mücadele ettiler. İlk oyun ünlüler takımının başarısı ile sonuçlandı Şu ve yüzme konusunda iyi olan yarışmacılar varış noktasına daha hızlı geldikleri için avantajı elde ettiler. Ve ünlüler takımı ilk oyunu kazandıkları için iyi bir motivasyon elde ettiler. Gönüller takımı ise 5-1 lik sonuçlanan yarışmanın ardından aradaki farkın fazla olması nedeniyle demoralize oldular.

Survivor ekstra bu konuları detaylarıyla ele alan yarışmacıların performanslarını tarafsız bir şekilde değerlendiren açık oturum şeklinde bir programdı. Ve izleyici yarışma sonrasında yayınlanan survivor ekstra programını izlemekten büyük keyif alıyordu. Fakat bu yıl beklenen program yayınlanmadı. 9 Ocak başlaması beklenen Survivor 2021 Ekstra’nın yayınlanmaması hayal kırıklığı yaşatsa da ilerleyen günlerde programın başlayacağını söyleyelim.

Yorumcular arasında anlaşmaların sağlandığı ve pandemi nedeniyle yaşanan aksaklıklar Panaroma ve Ekstra programlarının ekrana gelmesini geciktirdi. Acun Ilıcalı uzun zamandır dijital platform Exxen üzerinde yoğunlaştığı için Survivor Panorama ve Ekstra programlarının yayınlanması gecikecek. Çok yakında Survivor Ekstra sevenleri ve ilgilileriyle buluşacak. Çok yakında Tv8 yayın akışında Survivor 2021 Ekstra yer alacak.

 

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı görmek için tıkla>>

<<Survivor  9 Ocak ödül oyunu kim kazandı görmek için tıkla>>

<<Survivor  10 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. Lütfen tekrar yayına baslarmisinizhiç haber vermeden yayından çekildiğim neden ? Bu arada tüm gönüllüleri destekliyorum favorim poyraz ikincisi Berkay Steven Reşat harikalar maşallah