Survivor Emin Günenç Kimdir? Yaşı, Sevgilisi

Survivor Emin Günenç Kimdir? Yaşı, Sevgilisi

Survivor’a sayılı günler katıldı. Survivor 2021 yarışmacıları merak edilip araştırılmaya başlandı. Survivor Emin Günenç kimdir? yaşı, sevgilisi ayrıntılar haberimizde.

Uzun zamandır heyecanla beklenen Survivor 2021 9 Ocak Cumartesi Tv 8 ekranlarına geliyor. Aylardır yarışmacıların kim olacağı konuşuluyordu. En çok merak edilen ise Gönüllüler Takımında kimlerin olacağı idi. Şimdi Survivor Gönüllüler Takımında yer alacak Emin Günenç’i tanıyalım.

Survivor Emin Günenç Kimdir? Yaşı, Sevgilisi

Emin Günenç Survivor 2021 Gönüllüler Takımında yarışacak. Emin Günenç, 23 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Tekirdağ Şarköylü’dür. 8 yaşında futbola başlamış, 18 yaşına kadar futbol oynamış sakatlanınca bırakmak zorunda kalmış. Marmara Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite bitince oyunculuk eğitimi aldı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk kursuna katılmasının ardından Craft Atölyeden temel oyunculuk, diksiyon, şan eğitimi ve Hilal Saral’dan kamera önü oyunculuk dersi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Show TV de yayınlanan Ezra dizisi ile yaşadı. Ardından 2016 yılında Coca Cola reklamında oynadı. Emin Günenç, son olarak Bir Annenin Günahı dizisinde Yiğit karakterini canlandırdı.

Emin Günenç atletik yapılı, yakışıklı bir oyuncudur. Gaye Sökmen menajerlik ajansına kayıtlıdır. Spor yapmayı, ata binmeyi, denizi, yüzmeyi, arabaları ve modifiye etmeyi çok sever. Oyunculuğun yanı sıra modellikte yapmaktadır. Survivor parkuruna hazırlık için spor salonunda baya çalışmıştır. İnstagram hesabında hazırlık videoları yer almaktadır. Yakışıklı oyuncunun instagram adresinde 12 bin takipçisi vardır. İnstagram adresi https://www.instagram.com/emingunenc/ budur. Bildiğimiz sevgilisi yoktur. İnstagram paylaşımlarında yalnız resmini paylaşıyor.

2021 yılında başlayacak olan Survivor’ın yeni yarışmacısı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce başarılı bir performans sergileyebilecek mi? Düşüncelerinizi ya da eklemek istediklerinizi  yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Favori yarışmacınız kim yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takipte kalın.

 

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler tüm listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımını görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımını görmek için tıkla>>

Etiketler