Survivor Emin Neden Yok? Elendi Mi? Gitti Mi?

Survivor Emin Neden Yok? Elendi Mi? Gitti Mi?

Survivor 2021’de bir vedaya da daha yanık olduk. Survivor Emin neden yok, Elendi mi? Gitti mi?

31 Ocak pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında Metin Kuş’un Emin ile ilgili yaptığı açıklama herkesi şoke etti. Yaşadığı sakatlık nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini öğrenen Emin büyük bir üzüntü yaşadı. Survivor’ın pazar akşamı yayınlanan Bölümünde Doktor Metin Kuş bacağında oluşan kırık nedeniyle yaptıkları tetkikler sonucunda Emin’in diskalifiye olmasına karar verdiklerini açıkladı.

Survivor Emin Neden Yok, Elendi Mi? Gitti Mi?

Survivor 2021’in başarılı yarışmacılarından biri olan Emin’in sağlığı için yarışmadan ayrılmasına karar verildi. Aldığı haber sonrasında büyük bir üzüntü yaşayan Emin karara ne kadar karşı gelse de kararın değişmeyeceğini söyledi. Gözyaşlarına hakim olamayan Emin buruk bir vedayla yarışmadan ayrıldı. Emin’in vedasıyla bu yıl diskalifiye olan isimler arasına bir yenisi daha eklendi.

Emin’in vedası netleştikten sonra Survivor yeni bölümde yarışmaya yeni dahil olan yedek yarışmacılar açıklandı. Üç tane yedek yarışmacının yarışmaya dahil olmasıyla adada yeni bir rekabet ortaya çıkacak. Survivor 2021’in en iddialı isimlerinden biri olan Emin’in vedasını kaçıran ve izleyemeyen seyirci Survivor Emin neden yok elendi mi gitti mi gibi soruları araştıracak.

Tekrar kaçıranlar için açıklayalım; Survivor gönüllüler takımının yarışmacılarından Emin ayağında oluşan kırık nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği için kendisi diskalifiye edildi. Diskalifiye haberini öğrendiğinde büyük bir üzüntü yaşayan Emin, Doktor Metin Kuş’a 3 yıldır yarışmaya hazırlandığını kendini iyi hissettiğini söylese de ne yazık ki yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

Survivor 2021’in diskalifiye edilen yarışmacılarından Biri olan Emin’e bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

 

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Acun adaya ne ile giriş yaptı, aracın adı ne görmek için tıkla>>

Etiketler