Survivor Gonca Janset Kim? Sevgilisi, İnstagramı

Survivor Gonca Janset Kim? Sevgilisi, İnstagramı

Survivor 2021 Ocak ayında yayın hayatına başlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda yarışmacılar seyirci tarafından merak edilip araştırılıyor. Survivor Gonca Janset kim? Sevgilisi ve instagram bilgileri…

Survivor 2021 salgın nedeniyle yasakların yaşandığı şu dönemde en çok beklenen yarışmalardan oldu. İnsanlar vakitlerini televizyon karşısında bu tarz yarışmaları izleyerek geçirmeyi tercih ediyor. Masterchef Türkiye içinde aynı ilgi ve alaka gösterilmişti. Şimdi aynı izleyici portföyü Survivor 2021’i bekliyor. Survivor 2021 yarışmacılarından Gonca Janset’i sizler için tanıtacağız.

Survivor Gonca Janset Kim? Sevgilisi, İnstagramı

Survivor 2021 kadrosu yine çok orijinal isimlerden oluşuyor. Gönüllüler ve Ünlüler takımlarının kıyasıya mücadelesini yine soluksuz izleyeceğiz. Bize bu keyfi yaşatacak olan Survivor Gonca kimdir?

Bir dönem beden eğitimi öğretmenliği de yapmıştır. Sporcu olan Gonca Janset, bireysel eğitmenlik yapıyor. Aynı zamanda pilates antrenörlüğü yapıyor. Oldukça iyi bir yüzücü olan Gonca, Türk Sualtı Sporu Federasyonluğunda dalıcı ve can kurtaran olarak görev almaktadır. Sporun her dalında çok başarılı olan Gonca Janset, kondisyonu yüksek ve başarılı bir sportmen.

Kendisi Survivor yarışmacıları arasında oldukça başarılı olacak bir potansiyele sahip. Fiziksel mücadelenin yanında psikolojik mücadelenin de üstesinden gelebilirse yarışmanın favori isimlerinden olmayı başaracaktır. Survivor 2021 yarışmacılarından Gonca Janset ile ilgili detaylı haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Survivor yarışmacısı Gonca’nın instagram hesabı @goncajanset17 olarak geçmektedir. Kendisi antrenman fotoğraflarını sık sık paylaşmaktadır. Araştırmalarımıza devam ediyoruz.

2021 yılında başlayacak olan Survivor’ın yeni yarışmacısı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce başarılı bir performans sergileyebilecek mi? Düşüncelerini ya da eklemek istediklerinizi  yorum kısmımda paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor Gönüllüler Takımını görmek için tıkla>>

<<Survivor Ünlüler Takımını görmek için tıkla>>

Etiketler