Survivor Hanzade Kim? Kaç Yaşında

Survivor Hanzade Kim? Kaç Yaşında

Yıllardır en çok izlenen ve hala aynı heyecanla beklenen Survivor 2021 Ocak ayında ekrana gelmeye başlıyor. Sırvivor Hanzade kim? Kaç yaşında? haberimizde.

Survivor uzun soluklu yarışma programlarından olduğu için yarışmacıların her biri uzun süre merak ediliyor. Geçtiğimiz yıl pandemi döneminde bütün dizilerin mecburi erken sezon finali yapması izleyicinin tamamen Survivor’a yönelmesine neden olmuştu. Bu yıl da yine en çok izlenen yarışma programı olacağından şüphemiz olmadığı için bütün yarışmacıları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Survivor Hanzade kim?

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kim? Kaç Yaşında

Hanzade Ofluoğlu, 1988 İzmir doğumludur. Liseye kadar İzmir’de okudu. 17 yaşında Koç Üniversitesi’nde okumak için İstanbul’a geldi. Mezun olduktan sonra 5 yıl Acun Medya’da sunuculuk yaptı. Daha sonra spor, hayatında büyük bir yer kazandı ve 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor. 10 yıldır evli ve 2 köpek annesidir. Spor yapmayı ve hayvanları çok seviyor.

Masterchef’in final yapmasının ardından izleyici boşluğa düşmeden yeni bir yarışma programı ile günlerini dolduracak. Survivor 2021’in iddialı ve güçlü isimlerinden biri olmaya aday isimlerden Hanzade Ofluoğlu  sporcu kimliğiyle tanınıyor.

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli’dir. Lise ve ortaokulu İzmir’de okuduktan sonra Lisans eğitimi için İstanbul’a gelmiştir ve Koç Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolardan da anlaşıldığı gibi hem çok eğlenceli hem de entelektüel kişiliğe sahiptir.

Özellikle dansa olan tutkusunu her fırsatta dile getiren Hanzade kondisyonu yüksek yarışmacılardan biri. Esprili sportmen ve cool tarzıyla dikkatleri hemen üzerine çekecek olan Hanzade Ofluoğlu’nun 14 bin takipçisi bulunuyor. Survivor’a katıldığı anda takipçi sayısı ve yorumları da artmaya başlayacaktır. Survivor 2021 Gönüllüler takımında yarışan Hanzade Ofluoğlu’nun eşi Saygun Ofluoğlu’dur. Çiftin evlerinde besledikleri 2 köpekleri bulunmaktadır.

Hanzade Ofluoğlu daha önce Var Mısın Yok musun yarışmasında adını duyurmuş ve ardından Yok Böyle Dans isimli programda sunuculuk yapmıştır. Şimdi ise yine Acun Ilıcalı’nın prodüksiyonuna ait olan Survivor 2021 kadrosunda yer alacak. Kendisine başarılar dileriz.

Hanzade’nin Survivor’da başarılı olacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler tüm liste görmek için tıkla>>

Etiketler