Survivor İlayda Şeker Kim? Kaç Yaşında, Sevgilisi

Survivor İlayda Şeker Kim? Kaç Yaşında, Sevgilisi

Survivor 2021 için nefesler tutuldu. Gönüllüler ve Ünlülerin kıyasıya mücadelesi başladı. Survivor İlayda Şeker kim? Kaç yaşında, mesleği ne? ayrıntılar haberimizde.

Tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izleyici tarafından araştırılan yarışmacıları sizler için paylaşacağız. Survivor 2021 fragmanında insülini hazırlayın İlayda Şeker geliyor diyerek en dikkat çekmeyi başaran isimlerden oldu. Ve arama motorunda Survivor İlayda Şeker kim sorusu şuan en çok aratılan isim.

Survivor İlayda Şeker Kim? Kaç Yaşında, Sevgilisi

İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumludur. 18 yaşına kadar ailesiyle birlikte Nevşehir Ürgüp’te yaşadı. Ailesi hala Ürgüp’te yaşıyor. Daha sonra Sakarya’da üniversiteyi kazandı. Sakarya Üniversitesi mezunudur. Okulunu bitirdikten sonra İstanbul’a dedesigillerin yanına yerleşti. Şimdide Survivor’a şekerinizi yükseltmeye geliyor.

İlayda Şeker henüz 20li yaşlarında güzelliğiyle dikkat çeken sempatik bir genç kız. Yarışmada iddiasını ortaya okutuyor. Survivor yarışmasında dile getirdiği iddasını gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğini ilerleyen günlerde izleyerek göreceğiz. İlayda Şener’in resmî instagram hesabı: @ilayda13seker olarak arattığınızda karşınıza çıkacaktır. Naif ve kibar bir kişiliği olan İlayda Şeker’in Survivor şartlarında biraz zorlanması bekleniyor. Fakat bu yanıltıcı bir ön yargı da olabilir.

Survivor’ın şeker yarışmacılarından biri olan gönüllüler takımı İlayda’nın instagram hesabında 450 takipçisi bulunuyor. Takipçi sayısı şimdi hızla artmaya başlayacak ve daha önce olduğu gibi yarışmadan ayrıldığında 100 binler tarafından takip ediliyor olacak. Şuan için sosyal medya hesabında 9 fotoğraf var fakat daha çok hikaye paylaşımları bulunuyor.

Survivor 2021 gönüllüler kadrosunu tek tek paylaşmaya devam edeceğiz. İlayda Şeker  hakkında edindiğimiz bilgiler şimdilik bu kadar. Araştırmalarımız devam ediyor Aleyna kimdir sorusunu yüzeysel olarak sizlerle paylaştık kısa sürede tüm detayları da haberimizde vereceğiz. Survivor 2021’in dikkat çeken isimlerinden İlayda’ya başarılar dileriz. Sizler de eklemek istediklerinizi yorumda belirtebilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı  listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı  listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler