Survivor İsmail Balaban Neden Oynamıyor? Sakatlandı Mı?

Survivor İsmail Balaban Neden Oynamıyor? Sakatlandı Mı?

Survivor 2021 önceki yıllardan daha farklı ilerliyor. Survivor İsmail Balaban neden oynamıyor? Sakatlandı mı?

21 nisan akşamı yayınlan bölümde İsmail Balaban’ın oyunda yer almaması izleyenler tarafından merak edildi. Hepimizin de bildiği gibi İsmail kural dışı davranışından ötürü ceza aldı. Görevlilerin uyarılarına rağmen oyun alanında bulduğu besin maddesini yiyen İsmail Acun Ilıcalı’dan 3 oyun oynamama ve 3 ödülden mahrum kalmasına karar verildi.

Survivor 2021 İsmail Balaban herhangi bir sakatlık ya da rahatsızlık yaşamadı. Kendisi yasaklı bir besin maddesi yediği için ceza aldı. Kendisi de 3 oyun dışı kalma cezasına çok üzülse de karşı çıkmadı. İsmail Balaban hayranları bir süre başarılı yarışmacıyı parkurda görmeyecek. Survivor’ın iddialı yarışmacısı İsmail Balaban ceza aldığı için bir süre ne ödül alanında ne de oyunda yer alacak.

Survivor’ın son zamanlarda parlayan yıldızı Sergen ise bu durumda Takımında olumsuz etkileneceğini dile getirse de Acun Ilıcalı burada takım olarak daha kurallara uygun hareket etmeleri gerektiğinin önemini vurguladı. Ne yazık ki İsmail Balaban görevlilerin kendisini besini yememesi konusunda uyarması üzerine besini yediği için 3 oyun oynamama ve 3 ödülden yararlanamama cezası aldı.

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler