Survivor İsmail Nasıl Bir Kural İhlali Yaptı? Cezası Ne?

Survivor İsmail Nasıl Bir Kural İhlali Yaptı? Cezası Ne?

Survivor 2021’de yeni bir kural dışı davranışa rastlandı. Survivor İsmail nasıl bir kural ihlali yaptı? Cezası ne?

Survivor 2021 tüm heyecanıyla ve hızıyla devam ederken Salı akşamı yayınlanan bölümde İsmail’in çok büyük bir kural ihlali yaptığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı ilk kez bu kadar limitleri zorlayan bir hata yaptığını vurguladı. Survivor 2021 İsmail nasıl bir kural ihlali yaptı? Cezası ne? Diskalifiye olur mu? Bu sorular hemen merak edildi. İsmail’in izinsiz yasaklı madde kullandığını ya da yiyecek içecek benzeri bir şey aldığını düşünüyoruz.

Konuyla ilgili en hızlı araştırmalar yapılıyor. En kısa zamanda haberimizde olacak. Survivor İsmail’e ne oldu? Acun Ilıcalı neden bu kadar keskin ve korkutucu konuştu? İsmail neden ceza aldı? İsmail ne yaptı? İsmail kural dışı hareketlerinden ötürü ceza aldı. İsmail ile ilgili olan konu ilk defa bu sezon onları zorladı. Yaşananlar şöyle; İsmail Balaban oyun dışında besin elde etti.

Oyun olduğu günlerde oyun alanında bir besinle buluşuyor ve bu besini elde ettikten sonra görevli besini yememesi gerektiğini söylüyor. Görevli tarafından uyarılıyor ve buna rağmen besini yiyor. Kural dışı davranışını gizlemeden ve saklamadan yapıyor. Bu nedenle de ceza alıyor.

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler