Survivor Nuray Kim? Kaç Yaşında, İnstagramı

Survivor Nuray Kim? Kaç Yaşında, İnstagramı

Survivor 2021’de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yedekler yarışmaya katılmaya başladı. Survivor Nuray Kim? Kaç yaşında? instagramı?

Survivor tarihinde ilkler yaşanmaya devam ediyor. Art Arda yaşanan diskalifiyelerin ardından yarışmaya yedek yarışmacılar katılıyor. Sergen, Baran ve Duygu’nun ardından Survivor 2021’e katılacak olan yedek yarışmacılardan biri de Nuray Çoban olacak. Survivor Nuray kim? Yarışmaya katılmasıyla birlikte  Dikkatleri üzerine çekecek olan Nuray hakkımda detayları öğrendikçe sizlerle paylaşacağız.

Survivor Nuray Kim? Kaç Yaşında, İnstagramı

1996 21 Ocak tarihinde dünyaya gelmiştir. Ve Survivor 2021 Nuray Çoban’ın İnstagram hesabı bulunuyor. İnstagram hesabında paylaştığı cesur pozları oldukça fazla. Kendisi marjinal görüntüsüyle dikkat çekiyor. Nuray Çoban’ın instagram hesabı: @nnuraycoban biyografisinde Kedikafa yazıyor. Kendisinin sporla yakından ilgili olduğunu ve aynı zamanda profesyonel olarak karete yaptığını söyleyebiliriz.

Survivor yarışmasında yeni izleyeceğimiz Nuray’ın iddialı bir isim olacağını düşünüyoruz. Survivor 2021 son yılların en çok konuşulan yarışmasına imza atıyor. Cemal Hünal ve Meryem’in diskalifiyesinin ardından yarışmaya yeni isimler katılacak. Bu isimlerden biri olan Nuray’ı sizler için paylaştık. Konuyla ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Survivor yarışmasında bu yıl da oldukça zorlu şartlarda yarışmacılar mücadele veriyor. Parkurlar çok zorlayıcı ve uzun. Yarışmacılar uzun süre açlıkla mücadele veriyor. Ve ödül oyunlarında kazanmak için her şeyini ortaya koyuyor. Dokunulmazlık oyunlarında tüm zorlu şartlara rağmen kalmak için de kıran kırana mücadele veriyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’in yeni yarışmacısı Nuray Çoban hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru, marka kim öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 24 Ocak kim diskalifiye oldu, kim gitti öğrenmek için tıkla>>

Etiketler