Survivor Reşat Diskalifiye Olacak Mı? Devam Edecek Mi?

Survivor Reşat Diskalifiye Olacak Mı? Devam Edecek Mi?

Survivor 2021 yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi. Survivor 2021 Reşat diskalifiye olacak mı? Devam edecek mi?

Yayına başladığı günden itibaren zirvenin sahibi olan ve heyecanla devam eden Surivor da Reşatla ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı’nın kırmızı alarm olarak açıkladığı konu şöyle; Reşat’ın ayak kürek kemiğinde önemli bir sakatlık yaşandığı için yarışmaya devam etmesinin çok zor olduğu açıklandı. Bunun üzerine ben tek ayağımla da yarışırım diye gönüllüler takımından Reşat diskalifiye olacak mı? Devam edebilecek mi?

Survivor Reşat Diskalifiye Olacak Mı? Devam Edecek Mi?

Reşat’ın yarışmaya devam etmesi çok zor görünüyor. Yaşadığı sakatlık önce Doktor Metin bey tarafından ardından da profesyonel bir mekanda teşhis edildi. Ve ardından kürek kemiğinde ciddi bir sorun olduğuna karar verildiği için yarışmadı uygun görülemiyor. Yarışmanın çok kısa süre önce başlamış olmasına rağmen en sempatik ve favori isimlerinden biri olan Reşat ne yazık ki yarışmaya devam edemeyecek.

Takım arkadaşlarının da çok üzüldüğü yarışmacı Reşat’ın hayalleri yarım kalacak. Yayınlanan Panorama programında bu konu üzerinde konuşuldu ve Reşat’ın hastalığının iyileşme olasılığı çok düşük. İyileşene kadar adada oyunlara çıkmadan durması da imkansız. Bunu takım arkadaşları da kabul etmeyecektir. Survivor 2021 gönüllüler takımından Reşat ilk diskalifiye olan isim oldu. Onun yerine yedeklerden bir kişi devam edecek. Bu kişinin kim olduğunu en kısa zamanda açıklayacağız.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosunu görmek içi tıkla>>

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı, aracın adı ne>>

Etiketler