Survivor Reşat Kimdir? Nereli, Yaşı, Kariyeri

Survivor Reşat Kimdir? Nereli, Yaşı, Kariyeri

Uzun bir bekleyişten sonra nihayet Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. Survivor Reşat kimdir? nereli, yaşı, geçmişi, kariyeri ayrıntılar haberimizde.

TV8 kanalında 9 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelecek olan Survivor Türkiye 2021 yarışma programının Ünlüler ve  Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. Seyirci tarafından haftalardır beklenen Survivor 2021 bu sezonda bomba gibi geliyor. Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımında hangi isimler olacağı merak ediliyordu.

Survivor Reşat Kimdir? Nereli, Yaşı, Kariyeri

En çok merak edilen ise Gönüllüler Takımında kimlerin olacağıydı. Dün yayınlanan tanıtım fragmanı ile Ünlüler Takımı  açıklanmıştı. Dünden beri merak edilen Gönüllüler Takımı da bugün tanıtım fragmanı ile açıklandı. Açıklanan isimlerden biri Reşat oldu. Peki Reşat kim, nereli, yaşı, kariyeri nedir? Şimdi Reşat’ı yakından tanıyalım.

Tam adı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu’dur. Reşat, 1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelmiştir. Öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of’ta sürdürdü. Ardından üviverite öğrenimi için Ordu’ya gitti. 2014 yılında Ordu Üniversitesi’nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu. Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon’da yaşamını sürdürmektedir.

Sizce Reşat yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler