Survivor Reşat Neden Yok? Elendi Mi?Ne Zaman Gelecek?

Survivor Reşat Neden Yok? Elendi Mi?Ne Zaman Gelecek?

Survivor 2021 12 Ocak salı akşamı ekrana geldi. Gönüllüler takımından Reşat’ın olmaması dikkat çekti. Survivor Reşat neden yok? Elendi mi? Ne zaman gelecek?

11 Ocak ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı’nın kırmızı alarm olarak bahsettiği olayın ne olduğunu açıkladı. Gönüllüler takımında yer alan Reşat’ın ayağının kürek kemiğinde önemli ölçüde bir sakatlık olduğu ortaya çıktı. Yapılan tetkikler sonucunda yarışmaya devam edemeyeceği yüksek bir olasılık. Dün akşam açıklanan olay sonrasında takım arkadaşları da duruma çok üzülürken Reşat tek ayağıyla da oynayabileceğini dile getirdi.

Survivor Reşat Neden Yok? Elendi Mi?Ne Zaman Gelecek?

Survivor 12 Ocak Reşat neden yok? Gitti mi? Ne zaman gelecek? 12 Ocak salı günü oyuna çıkamayan Reşat ayağından film çekilmek üzere hastaneye gitti. Hastanede yapılan son kontroller ve tetkikler sonucunda Reşat ile ilgili son karar verilecek. Bu akşam eleme öncesinde Reşat’ın da durumu kesinleşecek. Survivor 2021 de diskalifiye olması beklenen isim Cemal Hünal iken yarışmaya en çok adapte ve istekli olan isim Reşat veda edecek.

Reşat’ın kürek kemiğinde meydana gelen sakatlık doktor tarafından kısa bir süre içinde iyileşecek raporu alırsa yarışmaya devam edecek. Fakat iyileşme süresi uzun sürecekse adaya veda edecek. Çünkü kimse oyuna çıkmadan aylarca sadece seyirci olan bir yarışmacı istemeyecektir. Karadeniz şivesi ve esprili konuşmasıyla kısa sürede sempati toplayan Reşat’ın yarışmadan bu kadar erken ayrılması Acun Ilıcalı dahil tüm takım arkadaşlarını ve izleyiciyi de üzdü.

Eğer Reşat’ın film sonuçları yarışmaya devam edemeyeceği yönünde çıkarsa Gönüllüler takımından bu akşam elenen isimle birlikte iki kişi adaya veda etmiş olacak. Ve Reşat’ın yerine yedeklerden bir isim dahil olacak. Bu ismin kim olduğunu sizinle en kısa süre içerisinde paylaşacağız.

 

<<Surivor 2021  12 Ocak kim elendi gitti öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı, aracın adı ne görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler