Survivor Sancakay Ilım Kim? Mesleği, Sevgilisi Var Mı?

Survivor Sancakay Ilım Kim? Mesleği, Sevgilisi Var Mı?

Heyecanla beklenen Survivor 2021 yeni yılın ilk ayında ekrana geliyor. Bir ekran klasiği olan Survivor Sancakay Ilım kim? Mesleği nedir, sevgilisi var mı? haberimizde.

Survivor 2021’de mücadele edecek kadın yarışmacılar arasında yer alan Sancakay Ilım kimdir? Masterchef’in ardından ekrana gelecek olan Survivor 2021’de yarışmacılar 4 Ocak’ta Dominik’e gidecekler. Ve yarışmanın ilk Bölümü 9 Ocak’ta yayına başlayacak. Yarışmacılar için hem fizyolojik hem de psikolojik savaş yaşanacak. Survivor yarışmacılar aylar öncesinden bütün başvurular arasında en uygun adaylar, çeşitli efor ve dayanıklılık testleri sonucunda seçildi. Bu isimlerden biri de Sancakay oldu. Sancakay kim?

Survivor Sancakay Ilım Kim? Mesleği, Sevgilisi Var Mı?

Tam adı Sancakay Ilım Morgüldür. İzmir ve Rize’de büyüdü. Spor hayatıma ritmik jimnastik ile başladı. Lise 3’e kadar İzmir’de okudu ve futbol kariyerine futsal ile başladı ve daha sonra yeşil sahaya geçti. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdi ve futbol kariyerine devam etti. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus Dili Edebiyatı Bölümünü 2 yıl okudu. Türkçe harici iki dil biliyor bunlar İngilizce ve Rusça. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul’a taşındı ve şuan lisans 4. Sınıfta devam ediyor. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadı ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyor vokal olarak. Kendi bestelerini seslendiriyor ve Gitar çalıyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alacak olan Sancakay, kadın futbolcudur. Geçtiğimiz sezon yer alan Aycan Yanaç gibi profesyonel olarak futbol oynamaktadır. Acun Ilıcalı kadın sporculara Survivor’da yer vermeyi seven bir program yöneticisi. Bu yıl da gönüllüler takımını özenle seçilmiş birçok isim yer alıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımını oluşturan isimlerden biri de Sancakay Ilım.

Sancakay Ilım 1997 yılında Bahçelievler’de dünyaya gelmiştir. Konservatuar Bölümü son sınıfta eğitim almaktadır. 23 yaşındaki genç ve Atletik sporcu Rize Yeşil Çay Sporda futbol oynamaktadır. Sancakay, konservatuvar okumak için Futbol oynamaya bir süre ara vermiştir. Fakat paylaştığı throwback fotoğraflarla futbola özlem duyduğunu dile getiriyor.

Survivor 2021 gönüller takımında yer alan yarışmacıları tek tek sizinle paylaşacağız. Sizler de sormak istediklerinizi ya da paylaşmak istediğiniz bilgileri yorum kısmında yazabilirsiniz.  Çok yakında başlayacak olan Survivor 2021 ile ilgili tüm gelişmeleri sayfamızda bulacaksınız.

 

<<Survivor 2021 tüm yarışmacıları görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Gönülüler Takımı görmek için tıkla>>

Etiketler