Survivor Sena Kim? Gönüllüler Takımı Sena Özdemir

Survivor Sena Kim? Gönüllüler Takımı Sena Özdemir

Survivor 2021 tanıtım fragmanı yayınlandı. Gönüllüler ve ünlüler takımı açıklandı. Survivor Sena kim? Gönüllüler takımı Sena Özdemir hakkında merak edilenler haberimizde.

Acun Ilıcalı’nın 16 yıldır başarıyla ekrana getirdiği Survivor bu yıl da büyük bir heyecanla başlıyor. Survivor 2021 yılının bütün yarışmacıları açıklandı ve detaylar merak ediliyor. Yarışmacılardan Sena Özdemir  kimdir?

Survivor Sena Kim? Gönüllüler Takımı Sena Özdemir

Sena Özdemir, “Bugüne kadar hep finishe koştun bundan sonra şampiyonluğa koşuyorum” sözleriyle ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyuyor. Yarışmacıların hepsi  kendilerini bir cümleyle anlatıyor ve kendileriyle ilgili ufak tüyolar veriyor. Sena Özdemir kondisyonu yüksek hızlı bir koşucu muhtemelen parkurlarda finish noktasına herkesten önce varacaktır. Atışları da iyi olursa iyi bir başarı sağlayacaktır.

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Sena Özdemir, kendisinden şu sözlerle bahsediyor;

“Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.”

Sizce Sena Özdemir yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

 

Etiketler