Survivor Sergen Kim? İnstagram Hesabı

Survivor Sergen Kim? İnstagram Hesabı

Survivor 2021 yedek yarışmacılar 18 Ocak itibari ile yarışmaya dahil oluyor. Survivor 2021 Sergen kim ,Instagram hesabı ne?

Acun Ilıcalı’nın 17 Ocak ada konseyinde yedek yarışmacıların yarışmaya dahil olduğunu açıklamasının üzerinden çok geçmeden yarışmacılar adaya geldiler. Ve 18 Ocak dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlara gelecek olan ikişer yedek oyuncu diğer yarışmacılara tanıştırıldı. Bu isimler arasından en çok dikkat çeken Sergen oldu. Survivor Sergen kim sorusu da izleyiciler tarafından araştırmaya başladı.

Survivor Sergen Kim? Sergen Bayar Kim?

Adnan Menderes Beden Eğitimi ve Spor Yüksel Okulundan mezundur. Sergen hakkında detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Öncesinde yarışmacıya ait sosyal medya hesaplarını öğrendik. Survivor Sergen’in Instagram hesabı @srgnbayar olarak arattığınızda karşınıza çıkacaktır. Sergen bayar profesyonel olarak sporla ilgileniyor. Yarışmaya katılan bir çok aday gibi kondisyonu yüksek ve hızlı yarışmacılardan biri.

Yarışmaya dahil olduğunda ne kadar iddialı olduğunu izleyeceğiz. Şu an için yarışma kazanma oranı istatiksel olarak En iyi yarışmacı Poyraz. Ve Sergen Poyraz’a rakip olacak gibi görünüyor. Sergen Bayar 2019 Haziran ayında bir araç markasının reklam çekimlerinde yer almıştır. Her türlü sporla yakından ilgili olan Survivor Sergen aynı zamanda tam bir motosiklet tutkunu. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlardan spora ve motosiklete olan hayranlığı dışında çok fazla bir şey bulunmuyor.

Survivorın iddialı yarışmacılarından biri olmaya aday olan sergen hakkında topladığımız bilgiler bunlardır. Kendisine Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda başarılar dileriz.

 

<<Survivor 2021 yedek yarışmacılar kimler görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru, marka kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler