Survivor Steven Salam Kimdir? Nereli

Survivor Steven Salam Kimdir? Nereli

Yarışmanın başlamasına sayılı günler kaldı. Sabırsızlıkla beklediğimiz Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. Survivor Steven Salam kimdir? nereli ayrıntılar haberimizde.

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. 9 Ocak Cumartesi günü TV8 ekranlarında başlayacak. Her sezon olduğu gibi bu sezonda Survivor ilgiyle ve heyecanla takip ediliyor. Uzun zamandır Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımında kimler olacağı merak ediliyordu.

Survivor Steven Salam Kimdir? Nereli

Özellikle Gönüllüler Takımı en çok merak edilen konuydu. Dün Ünlüler Takımı tanıtım teasırı ile açıklanmış kadro belli olmuştu. Daha sonra herkes gözünü Gönüllüler Takımında kimler olacağı idi. Bugünde Gönüllüler Takımı açıklandı. Açıklanan isimlerden biri Steven Salam oldu. Peki Steven Salam kim, nereli, yaşı, kariyeri nedir? Şimdi Steven Salam’ı yakından tanıyalım.

Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyetinden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu. Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu. Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor)  takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

Steven Salam düzenli olarak spor yapıyor. Çeşitli spor dallarıyla ilgileniyor. Bunlar tenis, badminton, yüzme, fitness, cross, koşu gibi spor dallarına ilgi duyuyor. İnstagram hesabından düzenli olarak spor videolarını storysinde paylaşıyor.

Sizce Steven Salam yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler