Survivor Steven Ve Çağrı Neden Kavga Etti?

Survivor Steven Ve Çağrı Neden Kavga Etti?

Survivor 2021’in ilk tartışması yaşandı. Gönüllüler takımından Steven ve Ünlüler takımından Çağrı birbirine girdi. Survivor Steven ve Çağrı neden kavga etti?

Yarışmanın iddialı iki ismini karşı karşıya getiren ne oldu? Steven gönüllüler takımında yer alan aslen Afrikalı olan yarışmacı. Parkurun en hızlılarından biri. Çağrı ise ünlüler takımının yine kendine çok güvenen isimlerinden biri. Steven parkur yarışlarında eğer başarılı olursa tepkilerini yüksek veren bir yarışmacı. Gençliğinden ve heyecanından kaynaklanıyor. Bazen tepkileri karşı takımda yer alan yarışmacıları rahatsız edebiliyor.

Survivor Steven Ve Çağrı Neden Kavga Etti?

16 Ocak cuma akşamı yayınlanan bölümde ödül oyunu sırasında Steven Çağrı ile yaptığı karşılaşma sırasında oyunu kazanmanın verdiği sevinçle yükseliyor ve holigan tarzında kelimeler dile getiriyor. Ve özellikle dilini çıkararak yaptığı hareket Çağrı’yı çileden çıkarıyor. Bu durumda hem kaybetmenin verdiği üzüntü hem de adanın yaşattığı stres altında olan Çağrı dayanamıyor ve Steven’e bağırarak tepki veriyor. İkili arasında gergin dakikalar yaşanıyor. Çağrı Steven’in üzerine yürüyor ve onu arkadaşları bertaraf ediyor.

İkili arasındaki tartışma kavgaya dönüşmeden engelleniyor. Çağrı’nın sinirli tavırları yarışmanın başından itibaren dikkat çeken bir durum. Bu da zorlu ada şartlarına alışmayan her yarışmacının yaşadığı bir durum fakat Çağrı bunun stresini Steven üzerinden çıkarmaya çalışıyor. Takım arkadaşları Çağrı’yı desteklerken Steven’in tepkilerini aşırı bulduklarını dile getiriyor. Survivor 2021’im ilk büyük kavgası Çağrı ve Steven arasında yaşandı. Bundan sonra ikili arasında buzların erimesi ne kadar sürer izleyerek göreceğiz.

Sizler Çağrı ve Steven kavgasında kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?

 

<<Survivor 2021 14 Ocak ödül oyununu kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 12 Ocak kim elendi öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Acun adaya neyle giriş yaptı, aracın adı ne görmek için tıkla>>

Etiketler