Survivor Uğurtan Dora Kimdir? Yaşı, Kariyeri

Survivor Uğurtan Dora Kimdir? Yaşı, Kariyeri

Sonunda merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. Survivor Uğurtan Dora kimdir, yaşı, kariyeri ayrıntılar haberimizde.

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler Takımı kadrosu açıklandı. 9 Ocak Cumartesi günü TV8 ekranlarında başlayacak. Her sezon olduğu gibi bu sezonda Survivor ilgiyle ve heyecanla takip ediliyor. Uzun zamandır Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımında kimler olacağı merak ediliyordu.

Survivor Uğurtan Dora Kimdir? Yaşı, Kariyeri

Özellikle Gönüllüler Takımı en çok merak edilen konuydu. Dün Ünlüler Takımı tanıtım teasırı ile açıklanmış kadro belli olmuştu. Daha sonra herkes gözünü Gönüllüler Takımında kimler olacağı idi. Bugünde Gönüllüler Takımı açıklandı. Açıklanan ilk isim Uğurtan Dora oldu. Şimdi Uğurtan Dora’yı yakından tanıyalım.

Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli’de doğdu. 2000’de Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu. 2004’da ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Dokuz eylül iktisat bölümünü kazandı. Uğurtan Dora su topu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness spor dallarıyla ilgileniyor.

Lisanslı basketbol ENKA – TOFAŞ – Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora, Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapmış. Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik yapmış. Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol almış.

Sizce Uğurtan Dora yarışmada başarılı olabilecek mi? Sizin favoriniz Ünlüler Takımı mı yoksa Gönüllüler Takımı mı? Favori yarışmacınız kim? düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

<<Survivor 2021 Gönüllüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Ünlüler Takımı listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler