Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Yeni kurulan Gain Dijital platformda yayınlanacak olan Terapist dizisi oyuncuları kadrosu konusu ne zaman başlayacak? merak edilenler haberimizde.

Yeni kurulan Gain Dijital platformu merak ediliyor.İçeriğinde neler olacak. Ne zaman yayın hayatına başlayacak? Bünyesine yeni diziler ve projeler katan platform içeriği gün geçtikçe netleşiyor. Bunlardan biri Terapist dizisidir. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir, ne zaman başlayacak?

Filli Boya’nın eski sahibi Gözde Akpınar’ın sahibi olduğu Gain Dijital İçerik Platformu son zamanlarda merak ediliyor. İçeriğinde neler olacak, hangi dizi ve projeler var zamanla netleşmeye başladı. 2021 yılının ilk aylarında yayına başlaması öngörülen platform bir psikolojik gerilim dizi olan Terapist dizisine ev sahipliği yapacak.

Terapist Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

2021 ilk aylarında yayın hayatına başlayacak Gain platformunda ilk olarak Engin Günaydın’ın 10 Bin Adım dizisi yayınlanacağı açıklanmıştı. Gain Medya’nın ikinci dizisi ise Terapist dizisi olacak. Dizinin konusu ve yayın tarihi henüz net değil ancak psikolojik gerilim türünde bir terapistin hayatının anlatılacağı dizi 2021’in ilk aylarında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin başrolünde Recep İvedik filmi ile dikkatleri çeken Zeynep Çamcı olacak. Son zamanlarda dahil olduğu diziler uzun soluklu olmamıştı. Zeynep Çamcı’ya dizide Murat Kılıç, Muhammet Uzuner, Çağdaş Onur Öztürk ve İlayda Alişan gibi isimler eşlik edecek.

 

Terapist Ayşe – Zeynep Çamcı Kimdir?

Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 tarihinde Muğla’da doğdu. Zeynep Çamcı 1,62 metre boyunda 56 kilo ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Recep İvedik  3 filmindeki tatlı ve sempatik karakteri ile dikkatleri çekmeyi başardı. Ardından Leyla ile Mecnun, Karayazı, Canımın İçi, Seviyor Sevmiyor dizileinde rol aldı. Ayrıca Deliha, Meryem ve Feride sinema filmlerinde oynadı.

Terapist Kerem – Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğdu. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Tiyatro eğitimi almıştır. İlk televizyon deneyimi Sakarya Fırat dizisi ile olmuştur. Ardından Yaz’ın Öyküsü, Diriliş Ertuğrul, Avlu, Böyle Bitmesin, Kuzey Güney, Aşktan Kaçılmaz dizilerinde rol almıştır. Ayrıca Tut Sözünü, Aşkın Beş Hali, Kendine İyi Bak ve Sarmaşık sinema filmlerinde oynamıştır.

Terapist Özlem – İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. İlk oyunculuk deneyimi Bir Çocuk Sevdim dizisi ile olmuştur. Ardından  Gönül Hırsızı, Bana Sevmeyi Anlat, Benim Adım Gültepe Serçe Sarayı dizilerinde rol almıştır. Çukur dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Ardından son olarak Şampiyon dizisinde rol oynamıştır.

Terapist Çetin – Muhammet Uzuner Kimdir?

Muhammet Uzuner, 30 Haziran 1965 tarihinde Samsun’da doğdu. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kocan Kadar Konuş, Saklı Kalan, Kalbim Seni Seçti dizilerinde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Aziz Mahmud Hüdayi karakteri ile  tanınmıştır. Son olarak Puhu Tv dizilerinden Gün On 4 dizisinde rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik ve oyuncu eğitmenliğide yapmaktadır.

Terapist Berna – Dolunay Soysert Kimdir?

Dolunay Soysert, 25 Mart 1973 Adana doğumludur. Orta ve lise eğitimini Özel Moda Koleji’nde bitirdi. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 1994 yılında Kaygısızlar dizisi ile yaşadı. Ardından Sekizinci Saat ve Cumhuriyet filmleri ile sinemaya adım attı. Daha sonra Nebraska Üniversitesi, Drama ve Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nden döndükten sonra 2003 yılında Sultan Makamı ve Omuz Omuza dizilerinde rol almıştır. Ardından birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu son olarak 2020 yılında Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Halide Edip Adıvar karakterini canlandırdı. Dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra sunuculuk ve dublaj sanatçılığı da yapmıştır.

Terapist Armağan – Murat Kılıç Kimdir?

Murat Kılıç, 7 Eylül 1971 tarihinde Amasya’da doğdu. Akademi İstanbul Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Karım ve Annem, İki Aile, Baba Ocağı, Galip Devriş, Nöbet dizilerinde yer almıştır. Son olarak dijital platform dizisi olan 50 M2 dizisinde rol almıştır.

 

<<10 Bin Adım dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler