Teşkilat Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Teşkilat Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Teşkilat dizisi sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Teşkilat dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını bu başlık altında paylaşacağız.

Son zamanlarda ekrana gelen dizilerin aksine daha çok macera ve aksiyon konularını ele alan Teşkilat dizisi TRT’nin başarı ivmesini artırmaya devam edecek. Son zamanların en başarılı kanalları arasında yer alan TRT teşkilat dizisini çok güveniyor. Ve büyük umutlarla ekrana getiriyor. Diziyle ilgili çok merak edilen konuları başlıklar halinde sizlerle paylaşıyoruz. Bu konulardan biri de Teşkilat dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları.

Teşkilat Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman ve Serdar Yeğin gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizinin genç ve güzel oyuncuları Ceren, Zehra ve Pınar’ın kıyafetleri dizi boyunca en çok merak edilen konular olacak. Tüm dizilerde olduğu gibi  Teşkilat dizi kıyafetlerini de sizler için güncel olarak paylaşacağız.

Özellikle Teşkilat dizisi gibi genç, güzel ve yakışıklı oyuncuların yer aldığı dizilerde oyuncuların kıyafetleri, ayakkabıları, aksesuarları hatta kullandıkları telefonlar ve arabaların markaları dahi merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu konuları merak eden izleyici ve seyirciler için detaylı olarak her hafta bölüm sonlarında ayrıntılı bir şekilde paylaşımda bulunacağız.

Teşkilat dizi kıyafetleri ve  aksesuarları daha resmî ve sade olacak. Dizinin konusuna uygun bir şekilde seçilen kıyafetler yine de izleyenlerin ilgisini çekecek.

Teşkilat Zehra giydiği abiye elbise markası İlmio fiyatı 1099TL, küpeler markası Yeşim Kale‘dir.

Teşkilat Pınar giydiği peluş mont markası Di Project ve fiyatı 590TL’dir.

Teşkilat Zehra 4.bölüm giydiği trençkot markası İpekyol ve fiyatı 479TL, taktığı küpe markası Yushicollection‘dur.

Teşkilat Zehra 5.bölüm kombini; mont markası Ekol fiyatı 599TL, pantolon markası Massimo Dutti fiyatı 449TL, atkı markası Zara fiyatı 90TL’dir.

Teşkilat Serdar 5.bölüm giydiği kombin; ceket markası JackandJones fiyatı 450TL, gömlek markası Tudors fiyatı 110TL’dir.

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler